Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Adam wyjawia prawdę na temat Kamili

Adam, jeden z bohaterów ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony", wyjawił prawdę na temat Kamili. Nie oszczędził również produkcji. O czym opowiedział?

Adam, jeden z bohaterów ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony", wyjawił prawdę na temat Kamili. Nie oszczędził również produkcji. O czym opowiedział?
Adam z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" /TVP /materiały prasowe

Adam z programu "Rolnik szuka żony" w jednym z wywiadów skomentował swój udział w show. Uczestnik odniósł się także do fali negatywnych komentarzy, które zostały skierowane w stronę Kamili, której był jednym z kandydatów. Nie zabrakło odniesień do produkcji i widzów.

"Rolnik szuka żony 8": Zaskakaujące decyzje

Ósma edycja programu "Rolnik szuka żony" z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów. Ten sezon obfitował w wiele zaskakujących momentów: były oświadczyny, zaręczyny, nie zabrakło nieoczekiwanych decyzji podejmowanych przez uczestników.

Reklama

Kamila Boś zaprosiła do swojego gospodarstwa trzech kandydatów. Najpierw odprawiła Jana. Wszystko wskazywało na to, że ostatecznie wybierze Tomasza, jednak jej wybór padł na Adama. Czas pokazał, że para nie nadawała jednak "na tych samych falach", a rolniczka finalnie zrezygnowała z kolejnych spotkań.

Zachowanie rolniczki było szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Nierzadko pojawiały się krytyczne opinie na jej temat. Widzom nie podobał się m.in. sposób, w jaki "Królowa pieczarek" - bo właśnie tak została przez nich okrzyknięta - prowadziła rozmowy z kandydatami.

Mimo iż od finału programu minęło już kilka tygodni, w mediach wciąż wybrzmiewają echa ostatnich odcinków. Niedawno Adam Dzieżyc udzielił wywiadu, w którym skomentował zachowanie Kamili. Według niego hejt, który spłynął w stronę Kamili, to po części wina... widzów i produkcji.

Adam Dzieżyc o programie TVP. Staje w obronie Kamili

Adam Dzieżyc w rozmowie z portalem Podlaskie24.pl stwierdził, że Kamila była narażona na negatywne komentarze głównie przez sposób, w jaki została przedstawiona w "Rolniku...".

"(...) Kamila jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, więc ten hejt wokół niej jest zbyt mocno podkreślony przez media i przez osoby komentujące. Kamery pokazały to, co widzowie chcieliby zobaczyć. Bo były też miłe akcje, kiedy potrafiliśmy się śmiać, spędzić miło czas. Zarówno przed kamerą, jak i poza kamerami, bo nagrania trwały na przykład od godziny 7 do 18. Później kamery się zwijały i mieliśmy czas dla siebie (...). Rozmawialiśmy o życiu" - opowiada Adam.

Mężczyzna wspomniał swój pobyt u Kamili.

"Pobyt u Kamili wspominam bardzo dobrze. To było 5 dni, które na pewno zostaną ze mną już do końca, będę to wspominał zawsze. Wyniosłem bardzo dużo z tego programu (...) Każdego dnia działo się coś nowego" - wyznał.

Po emisji programu "Rolnik szuka żony" pojawiło się wiele doniesień na temat nowego związku Adama. Według niektórych, kandydat Kamili miał związać się z Teresą, która w "Rolniku..." była jedną z kandydatek Stanisława. Jak dotąd żadna ze stron nie potwierdziła tych informacji.

Zobacz również:

"Zadra": Margaret debiutuje w filmie!

Netflix: Styczniowe nowości. Co obejrzeć?

Polska produkcja bez szans na oscarową nominację

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL