Reklama

Jolanta Fajkowska z programem w Polsat News 2

Jolanta Fajkowska dołączyła do zespołu prowadzących kanału publicystycznego Polsat News 2. Co sobotę, o godz. 13, zobaczymy jej autorski magazyn, w którym przedstawi wydarzenia i problemy społeczne, polityczne oraz obyczajowe widziane oczami kobiet w programie "Fajka pokoju".

Kobiety stanowią połowę społeczeństwa, co nie jest obecne w dyskursie społecznym. Są rzadko widoczne w miejscach, gdzie podejmuje się decyzje, choć nominacja Ewy Kopacz na premiera jest obiecująca. W programie "Fajka pokoju" chcemy wyjść zmianom naprzeciw i stworzyć przestrzeń dla kobiet o szerokich i różnych poglądach, nie tylko tych najczęściej pokazywanych w mediach, np. feministycznych - deklarują twórcy programu.

Reklama

W "Fajce pokoju" zapytamy kobiety, w jaki sposób to, co dzieje się w naszym kraju ma wpływ na nie same, a także na ich rodziny, jak zmienia się przez to ich życie prywatne i zawodowe. Chcemy się dowiedzieć, o czym kobiety chcą rozmawiać, jak wygląda ich świat. Kobiety wyróżnia - odmienna od męskiej - wrażliwość, sposób mówienia i formułowania myśli, stawianie pytań, ocena zdarzeń i ludzi. Szukanie porozumienia i rozwiązanie problemu jest bardziej interesujące niż spór dla samego sporu. Stąd tytuł programu - "Fajka pokoju" - tłumaczy stacja Polsat News 2.

W programie Jolanty Fajkowskiej spotkają się kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety, gwiazdy, po to, aby porozmawiać o tym, co dla nich najważniejsze, by z kobiecego punktu widzenia ocenić mijający tydzień.

Premierowe wydanie "Fajki pokoju" zobaczymy w sobotę 11. października, o godz. 13 w Polsat News 2.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Fajkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje