Reklama

Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP - w "Blondynce", "Komisarzu Aleksie" i "Barwach szczęścia". Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.

- To będzie niespodzianka, zobaczą ją państwo w programie "Jaka to melodia?". Na razie tylko raz się pojawiłam na próbie, bo niestety tylko raz miałam czas - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Joanna Moro, aktorka.

Reklama

W wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami " Moro w parze z Rafałem Maserakiem zajęła drugie miejsce. Aktorka przyznaje jednak, że w najbliższym czasie nie zamierza kontynuować treningów.

- Na razie to jest zakończona przygoda. To był przepiękny okres w moim życiu, ale już jest zamknięty. Powiedziałam, że nie będę miała na to czasu i tak się niestety stało, ale mam nadzieję, że kiedyś jeszcze do tego powrócę. Teraz kolejne wyzwania aktorskie - mówi Joanna Moro.

Joanna Moro nie może teraz narzekać na brak pracy. W ostatnich miesiącach pracowała na planie trzech seriali. W kolejnej serii "Blondynki" zagra tytułową rolę. Aktorka zdradza jednak, że w wolnym czasie będzie podglądać to, co dzieje się w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Ma też już swoją faworytkę.

- Bardzo serdecznie trzymam kciuki za Anię Wyszkoni, bo to moja koleżanka, namówiłam ją do tego programu. Już widziałam zwiastun, jest bardzo dobry. Ania świetnie się rusza - dodaje Joanna Moro.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro | mor | Joann Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje