Reklama

Reklama

Joanna Liszowska: Wzrok na dekolt!

Joanna Liszowska doskonale wie, jak zwrócić uwagę internautów! Aktorka znana m.in. z serialu: "Przyjaciółki" wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym wspólnie z Adrianą Kalską i Hanną Śleszyńską wpatrują się w swoje... dekolty! Panie odziane są w stroje do spektaklu, w którym występują i które charakteryzują się dość mocnym wycięciem.

Joanna Liszowska to jedna z najgorętszych gwiazd w polskim show-biznesie; o aktorce zrobiło się głośno m.in. dzięki serialowi: "Przyjaciółki", w którym wciela się w jedną z głównych ról. Dodatkowo Liszowska niedawno postanowiła wkroczyć również na scenę muzyczną, wydając utwór zatytułowany "Into U".

Aktorka niezmiennie występuje też w teatrze i właśnie do tej sfery swojej działalności postanowiła nawiązać w jednym z ostatnich postów.

O tym, że zrobiła to w dość oryginalny i przyciągający wzrok sposób, świadczyć może - z pozoru niewinna - fotografia. Oprócz Liszowskiej na zdjęciu znalazły się również: Adriana Kalska i Hanna Śleszyńska, które także pojawiają się w sztuce zatytułowanej: "Piękna Lucynda" w Teatrze 6. Piętro. Panie prezentują się w strojach, w których występują w spektaklu, a które charakteryzują się m.in. dość mocno wyciętym dekoltem.

Reklama

Figlarnie skierowany wzrok aktorek właśnie w stronę biustu Liszowskiej został nawet skomentowany przez nią samą, która w opisie zapytała z humorem: "I co my tu mamy?".

"Piękna Lucynda" to pełna rozkoszy komedia muzyczna, skrząca się erotyką, wpadającymi w ucho piosenkami Mariana Hemara - reklamuje spektakl Teatr 6.piętro. Premiera spektaklu miała miejsce w lipcu 2019.

Poza "Piękną Lucyndą" Joannę Liszowską można jeszcze oglądać w  dwóch innych spektaklach Teatru 6. piętro: "Miłości w Saybrook" oraz "Fredrze dla dorosłych - mężów i żon".

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL