Reklama

Joanna Liszowska nagrywa piosenki na płytę

Aktorka filmowa i teatralna - Joanna Liszowska - rozpoczęła pracę nad piosenkami, które mają znaleźć się na jej debiutanckiej płycie. Artystka nie zamierza jednak rezygnować z obowiązków związanych z aktorstwem.

Pierwszy nowy utwór Liszowska zaprezentowała już w trakcie Sylwestrowej Nocy Przebojów w Gdyni. Nad kolejnymi pracuje w Sztokholmie ze znajomą producentką.

Reklama

- Pracuję nad piosenkami, ale nie nad płytą. Ale czy coś z tego wyjdzie, czas pokaże. Stwierdziłam, że jeżeli nie teraz to nigdy. Śpiewanie i muzyka od zawsze były moją ogromną miłością. Jestem ciekawa jak zostaną przyjęte moje utwory. Na razie dużo radości daje mi praca nad nimi i realizacja kolejnych pomysłów. Nigdy nie określałam się w jakim gatunku muzycznym czuję się najlepiej. Sama jestem dynamiczna i pełna emocji, więc takie kompozycje najlepiej oddają moją osobowość - stwierdza Liszowska.

W połowie marca Liszowska po długiej przerwie wróciła również na deski Teatru 6.piętro, gdzie jako Justysia występuje w spektaklu "Fredro dla Dorosłych - Mężów i Żon".

- Przed oficjalnym występem był lekki stres. Mimo prób i tego, że grałam ten spektakl już wcześniej. Mam dużo radości z grania i bardzo cieszę się z powrotu na deski teatru. To największa nagroda dla aktora, gdy ludzie po spektaklu wstają i biją brawo. Cieszę się, że jeden z nich był moim udziałem. Mam nadzieję, że część widzów tęskniła za mną, tak jak ja tęskniłam za teatrem - dodaje aktorka.

Joanna Liszowska w 2007 roku zwyciężyła w programie "Jak oni śpiewają". Obecnie aktorkę można zobaczyć w serialu "Przyjaciółki".


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Co nowego w kinie?

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje