Reklama

Joanna Kulig niczego się nie boi

Kariera Joanny Kulig wciąż się rozwija, wkrótce zobaczymy ją w kontynuacji komediowego serialu i zagranicznej produkcji. Ale na tym jej plany się nie kończą...

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, prawdopodobnie niebawem ruszą prace nad trzecią serią "O mnie się nie martw", w której aktorka gra główną rolę.

Reklama

- Jeszcze nie mamy podpisanej umowy, ale wszystko jest na dobrej drodze - mówi nam osoba z produkcji. - Scenariusz będzie powstawał tak samo, jak w przypadku drugiej części serialu, czyli na bieżąco - dodaje.

Choć w Polsce Joanna od dawna ma status gwiazdy, to jej ambicje są większe - chce grać w międzynarodowych produkcjach. Jeśli nie zna języka, to znaczy, że może się go nauczyć.

Aktorka nie ma kompleksów. Mama ciągle powtarzała jej, że wszystko jest możliwe. - Zawsze mówiła: "Skąd ktoś ma się dowiedzieć, że potrafisz występować, skoro nie dasz się zobaczyć? Musisz się pokazać!". I ja tak teraz robię - wyjaśnia artystka.

W jej przypadku okazało się, że to sposób na sukces. Joanna ma już na koncie role u boku największych gwiazd światowego kina, m.in. Juliette Binoche czy Ethana Hawke. Niedawno skończyła zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reż. Anne Fontaine pt. "Niewinne". I już rozgląda się za kolejnymi propozycjami pracy.

MU

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje