Reklama

Reklama

Joanna Krupa: Ulubione słodkości

Mimo dbałości o figurę Joanna Krupa nie zamierza wyrzucać słodyczy z diety. Twierdzi, że na co dzień odżywia się zdrowo, od czasu do czasu może więc pozwolić sobie na ulubione słodkości. Nie przesadza jednak z ich ilością, mąż przypomina jej bowiem, że słodycze są niezdrowe.

Mimo słabości do słodyczy Joanna Krupa zachwyca sylwetką

Ze względu na pracę modelki Joanna Krupa bardzo dba o ciało. Aby zachować szczupłą sylwetkę, ćwiczy pod okiem trenera personalnego i przestrzega zasad zdrowego odżywiania. Od czasu do czasu pozwala sobie jednak na małe odstępstwa od diety.

- Odżywiam się zdrowo, więc raz na jakiś czas mogę zjeść coś niezdrowego - mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka twierdzi, że rzadko jada jedzenie typu fast food. Uwielbia natomiast słodycze i to one stanowią dla niej prawdziwą pokusę. Gwiazda programu "Top Model" zapewnia jednak, że obecnie je znacznie mniej słodyczy niż jeszcze kilka lat temu.

Reklama

- Był czas, kiedy jadłam dużo więcej słodyczy, ale mój mąż krzyczy na mnie i mówi, jak bardzo są one niezdrowe. Raz na jakiś czas, kiedy mam ochotę, to sobie jem - wyznaje Krupa.

Ulubione słodkie przekąski modelki to czekolada, lody oraz torty, zwłaszcza te o smaku truskawkowym i czekoladowym.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama