Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uprzedzają falę hejtu

Czy z wyjazdu na wakacje z dziećmi trzeba się tłumaczyć? Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uznali, że powinni. Gwiazdorska para, która wybrała się z córkami na Wyspy Kanaryjskie, spodziewając się zalewu nieprzychylnych komentarzy internautów, postanowiła uprzedzić ten atak.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Oboje opublikowali na Instagramie oświadczenia, w których zapewniają, że nikomu swoim wyjazdem nie szkodzą ani nie zagrażają. A Maciej Dowbor dodał, że spodziewaną krytyką nie będzie się przejmował.

Wizja odpoczynku pod palmą kusi wiele gwiazd i mnóstwo z nich ulega tej pokusie. Wśród tych, które w ostatnim czasie wybrały się na wakacje można wymienić Małgorzatę Sochę i Anitę Sokołowską, które zwiedzają górskie tereny Teneryfy, Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego, którzy właśnie wrócili z Egiptu, czy Joannę Moro relaksującą się z rodziną na Gran Canarii.

Reklama

Do tego grona dołączyli właśnie Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, którzy planują żeglować po Wyspach Kanaryjskich. Mimo że wyjazdy na urlop do ciepłych krajów są wśród gwiazd tak popularne, tylko aktorka i dziennikarz zaczęli swój wyjazd od tłumaczenia się internautom z tego, że są za granicą.

"Wyprzedzając niektóre komentarze... Tak, wiem, że jest pandemia. Tak, wiem, że sytuacja w kraju jest ciężka. Nie, nie ryzykuję niczyjego zdrowia ani życia - jestem ozdrowieńcem, mam wszystkie niezbędne badania, noszę maseczkę w miejscach publicznych, odkażam ręcę przy każdej okazji, unikam zbędnych skupisk ludzkich, stosuję się do wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Rozumiem, że na miejscu w Polsce pracownicy służby zdrowia walczą bohatersko z wirusem, bardzo ich heroizm szanuję i doceniam, ale nie za bardzo wiem, jakbym miała im bezpośrednio pomóc. Nie uważam, żeby mój wyjazd za granicę planowany od wielu miesięcy, dawno opłacony, w jakikolwiek sposób kogokolwiek krzywdził czy świadczył o nieodpowiedzialności i braku solidarności" - napisała w swoim poście Joanna Koroniewska.

Na podobne wyznanie w swoich social mediach zdecydował się także Maciej Dowbor.

"Hejterów pozdrawiam z miłością i adnotacją - nie oderwałem się od rzeczywistości, wiem, co się dzieje na świecie, a przede wszystkim w Polsce. I nie czuję, że robię coś złego, ani że kogokolwiek narażam. Jestem ozdrowieńcem, przebadanym na milion sposóbów, trzymam się zasad, nie łamię prawa. Więc możecie sobie hejtować, ile Wam się podoba, ale jak to mawia Qczaj mam to w rzyci!!!" - zadeklarował dziennikarz.

Pod postami Koroniewskiej i Dowbora pojawiło się wiele komentarzy gwiazd, które życzyły im udanego odpoczynku. "Kochani!!!! Odpoczywajcie, zwiedzajcie i nikomu się nie tłumaczcie, jesteście naszą inspiracją" - napisała Joanna Moro, a Anna Korcz dodała: "Odpoczywajcie Kochani!!!! Wolny kraj!!! Wolni ludzie!!! Love!!". Do tych słów dołączyło się także wielu internautów, a negatywnych komentarzy... praktycznie nie było! Okazuje się więc, że posunięcie aktorki i dziennikarza sprawdziło się i uciszyło hejterów. Pytanie, na jak długo.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje