Reklama

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Znów razem?

To zapowiadało się na największą sensację nadchodzącej wiosny! Para w życiu miała stanąć razem przed kamerą i zagrać w nowym serialu komediowym TVN-u. Czy rzeczywiście tak się stanie?

Fani Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka czekali na to od chwili, kiedy kultowy serial "Kasia i Tomek", w którym razem zagrali, zniknął z anteny. A to już ponad 10 lat!

Reklama

Pod koniec ubiegłego roku pojawiła się sensacyjna wiadomość, że aktorska para znów planuje pojawić się wspólnie na ekranie. Stacja TVN rozpoczęła bowiem prace nad nowym serialem komediowym opartym na izraelskim formacie "Little Mom". Z ustaleń magazynu "Kurier TV" wynika, że będzie to opowieść o kobietach pragnących być idealnymi żonami, matkami i kochankami.

Natychmiast ruszyła giełda nazwisk gwiazd, które miałyby zagrać w nowości TVN-u. Plotkowano o Joannie Liszowskiej, Katarzynie Bujakiewicz, a nawet Agnieszce Dygant, która właśnie wróciła na plan kolejnej serii "Prawa Agaty". Ostatecznie okazało się, że jedna z głównych ról przypadła w udziale Joannie Brodzik.

Skąd więc pomysł, że w obsadzie z pewnością znalazł się także życiowy partner aktorki, Paweł Wilczak? Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że rzeczywiście był początkowo brany pod uwagę, producenci prowadzili nawet zaawansowane rozmowy na ten temat. Sprawa jednak ucichła. Dlaczego? Albo angaż Wilczaka nie doszedł do skutku, albo, co równie możliwe, będzie to największa niespodzianka wiosennej ramówki.

MA

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje