Reklama

Jak wygram "jOś", to...

Agnieszka Włodarczyk, Artur Chamski czy Krzysztof Respondek? Kto z tej trójki zdobędzie Perłowy Mikrofon programu "jak Oni śpiewają"? My już wiemy co każdy z finalistów zrobiłby z ewentualną nagrodą...

Wszyscy finaliści musza odczuwać trudy cotygodniowych potyczek, bowiem najchętniej opowiadają o... wycieczce.

Reklama

"Nie wiem z kim pojadę na tę wyprawę, może w ogóle nie pojadę? (śmiech) Zobaczymy, jak wygram zastanowię się z kim mogłabym polecieć" - mówi Agnieszka Włodarczyk.

Artur Chamski zapowiada, że - w przypadku wygranej - "na wycieczkę wyślę moich rodziców, którzy przez obie edycje nie opuścili ani jednego odcinka i byli obecni w studiu zawsze mocno mnie wspierając".

Z kolei Krzysztof Respondek uzależnia wszystko od decyzji... żony.

"Gdy wygrałem III edycję programu nie pytając nikogo o zdanie z nagrodą zrobiłem co chciałem. (samochód i Brylantowy Mikrofon zostały zlicytowane na rzecz potrzebujących śląskich dzieci -redakcja), teraz to żona zdecyduje. Pewnie będzie się gdzieś chciała ze mną wybrać, choć nie daleko, bo boi się latać" - mówi aktor.

Trójka finalistów ma też sprecyzowane plany co do głównego trofeum "jOś" - Brylantowego Mikrofonu.

"Dostawię [go] na półkę do poprzedniego, być może w styczniu oddam go do zlicytowania podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" - zapowiada Agnieszka Włodarczyk.

Artur Chamski nie zamierza się rozstawać ze statuetką: "Perłowy Mikrofon zostawię sobie i zajmie ważne miejsce w moim domu, to jest przecież nagroda przyznana przez widzów".

Najbardziej tajemniczy pozostał Krzysztof Respondek: "Pomysł co zrobić z Perłowym Mikrofonem też jakiś mamy [z żoną], ale na razie nie chciałbym go zdradzać".

O tym, kto będzie cieszył się ze zwycięstwa, przekonamy się już w sobotni wieczór na antenie Polsatu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | kto | mikrofon | Włodarczyk | Agnieszka Włodarczyk | Jak oni śpiewają

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje