Reklama

Jak odejdzie Pieńkowska?

Małgorzata Pieńkowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Jaki los przygotowali dla jej postaci scenarzyści?

Czy graną przez Małgorzatę Pieńkowską Marysię czeka los podobny do Hanki, która zginęła - jak wszyscy mówią - w kolizji z kartonami (przypominamy, że tak naprawdę powodem jej śmierci był tętniak)?

Reklama

Okazuje się, że twórcy "M jak miłość" będą bardziej wyrozumiali dla Marysi i jej wątek zostanie rozwiązany w sposób romantyczny, a nie tragiczny.

W jaki więc sposób postać Pieńkowskiej opuści świat Mostowiaków?

Marysia i jej mąż Artur (którego gra Robert Moskwa) wyjadą do Norwegii. Jednak do kraju wróci już sam Artur - jego połowica bez pamięci zakocha się w przystojnym Norwegu i opuści męża!

Robert Moskwa - wbrew ostatnim plotkom - nie zamierza rozstawać się z obsadą serialu i twórcy już zapowiedzieli, że przygotowują dla jego postaci nowe, romantyczne wątki.

Także Marek, którego gra Kacper Kuszewski, ma spotkać kobietę, która pocieszy go w końcu po utracie ukochanej żony. Kuszewski zapowiedział, że jeszcze przez jeden sezon pozostanie w produkcji.

W tym sezonie odchodzi natomiast Agnieszka Więdłocha. Aktorka skupi się teraz na swojej roli w "Czasie honoru" i nowej produkcji - serialu "Lekarze".

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje