Reklama

Izabela Janachowska w ciąży wygląda zachwycająco

Izabela Janachowska już wkrótce zostanie mamą! Radosną wiadomością podzieliła się z fanami w styczniu, a teraz z poczuciem humoru publikuje kolejne ciążowe fotografie!

Izabela Janachowska już wkrótce zostanie mamą! Radosną wiadomością podzieliła się z fanami w styczniu, a teraz z poczuciem humoru publikuje kolejne ciążowe fotografie!
Izabela Janachowska w ciąży wygląda kwitnąco /Jarosław Antoniak /MWMedia

Izabela Janachowska pod koniec stycznia powiadomiła swoich wielbicieli, że już za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Prezenterka, która już nie raz udowodniła, że kontakt z fanami jest dla niej bardzo ważny, z pewnością nie chciała, by jej obserwatorzy dowiedzieli się o ciąży z mediów.

Janachowska jednak nie poszła w ślady młodych matek, które publikują w mediach społecznościowych setki "zdjęć z brzuszkiem". Swoim obserwatorom zgrabnie dawkowała kolejne "zaokrąglone" kadry - najczęściej żartując z tego, jak zmienia się jej ciało. Ostatnio jednak postanowiła, że pochwali się fanom tym, że już nikt nie posądzi o wynajęcie surogatki... mimo, że "Z przodu jakby nigdy nic, ale z boku"... Sami zobaczcie!

Reklama

Izabelę Janachowską widzowie przez długi czas mogli ją podziwiać na tanecznym parkiecie, ponieważ wzięła udział w kilku edycjach show: "Taniec z Gwiazdami". Partnerowali jej m.in.: aktor Wojciech Medyński, piłkarz Radosław Majdan oraz bokser Przemysław Saleta. Pięć lat temu musiała jednak zrezygnować z dalszej przygody z "TzG" z powodu doznanej kontuzji.

To nie przeszkodziło jej jednak w dalszej karierze, ponieważ postanowiła bardziej skupić się na swojej kolejnej pasji i została ekspertem ślubnym oraz prowadzącą programy o tej tematyce (m.in. "W czym do ślubu", "Ślub marzeń", "Panny młode ponad miarę" oraz "Puszyste panny młode"). Teraz okazuje się, że przed Izabelą Janachowską kolejne zmiany! Gwiazda poinformowała bowiem, że ona i jej mąż - biznesmen Krzysztof Jabłoński - spodziewają się dziecka!


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy