Reklama

Reklama

Ilona Łepkowska ma koronawirusa. Jak się czuje królowa polskich seriali?

Ilona Łepkowska, scenarzystka nazywana królową polskich seriali, bo wymyśliła takie hity jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Barwy szczęścia", ma koronawirusa. Napisała o tym na swym profilu na Facebooku.

Ilona Łepkowska przyznała, że ma koronawirusa

Ilona Łepkowska, która ma na swym koncie również scenariusze filmów kinowych takich, jak choćby "Och, Karol", "Kocham kino", "Komedia małżeńska", "Nigdy w życiu!", "Kogel mogel", "Galimatias, czyli Kogel mogel 2" i "Miszmasz, czyli Kogel mogel 3", o swej chorobie napisała na Facebooku.

"I kto by pomyślał, że to coś, czego się wszyscy boimy tak ładnie wygląda... Ja już się nie boję, bo wiem, że mam... Na szczęście, i oby tak zostało, w naszym wypadku zarażenie daje póki co tylko objawy ogólnego rozbicia i spore osłabienie. No i we dwójkę zawsze raźniej chorować, prawda?" - pisze Ilona Łapkowska.

Reklama

"Dzieci, od których się zaraziliśmy już wychodzą z choroby, mamy nadzieję, że i my za kilka dni będziemy mogli odetchnąć pełną piersią. Dbajcie o siebie! Uważajcie! Noście maseczki!" - dodaje.

"PS. wszystkich przyjaciół zaniepokojonych zdrowiem mojej Córki uspokajam - to nie ona choruje, tylko Syn i Synowa Sławka, czyli dzieci przyszywane , ale na szczęście mają się już dużo lepiej!" - wyjaśnia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Łepkowska | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje