Reklama

Reklama

Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

Ilona Felicjańska uważa, że nie ma idealnych mężczyzn. Jeśli jednak mają oni wysokie poczucie własnej wartości, to są w stanie stworzyć udany związek z kobietą. Partnerka z takim mężczyzną czuje się bezpiecznie i ma do niego większe zaufanie.

Złudne jest myślenie, że można znaleźć idealnego mężczyznę - przekonuje Ilona Felicjańska

- Poczucie własnej wartości jest podstawą u mężczyzny. Jeśli je posiada, to wtedy kobieta może czuć się przy nim królową, może się realizować. Oboje mogą stworzyć partnerski związek, który nie będzie ograniczał ich nawzajem, będą dawali sobie wolność i jednocześnie zaufanie, a także bezpieczeństwo, na którym zależy kobietom - mówi Ilona Felicjańska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Jej zdaniem złudne jest jednak myślenie, że można znaleźć idealnego mężczyznę, bo każdy jest po prostu inny.

Reklama

- Lubimy wchodzić w jakiś tłum, mieszać się z nim, porównywać, a prawda jest taka, że każdy z nas jest absolutnie inny. Wymyślanie sobie, jaki partner nam się podoba, jest absolutnie błędne - mówi była modelka.

Niedawno gwiazda pojawiła się na premierze książki Hanny Bakuły "Jak być ogierem do końca życia". Autorka w przewrotny sposób dokonała w niej klasyfikacji mężczyzn na podstawie ich zalet i wad.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje