Reklama

"Hotel Paradise". Vanessa znów prowokuje: "Włączcie myślenie!". Kim jest piękna uczestniczka programu?

Prawda wyszła na jaw? Vanessa pokazała na Instagramie zdjęcie z Michałem, który także był uczestnikiem programu "Hotel Paradise". Gdy wylał się na nią hejt, postanowiła w mocnych słowach skomentować sytuację. "Włączcie myślenie" - napisała.

Prawda wyszła na jaw? Vanessa pokazała na Instagramie zdjęcie z Michałem, który także był uczestnikiem programu "Hotel Paradise". Gdy wylał się na nią hejt, postanowiła w mocnych słowach skomentować sytuację. "Włączcie myślenie" - napisała.
Venessa w "Hotelu Paradise" /TVN /materiały prasowe

Przypomnijmy, że tuż przed Rajskim Rozdaniem pozostali uczestnicy Hotelu Paradise zdecydowali, że z programem ma pożegnać się Michał, co wzbudziło rozgoryczenie wśród widzów. Szczególnie zdenerwował ich fakt, że za jego odejściem opowiedziała się także Vanessa, która chwilę wcześniej deklarowała, że mogłaby stworzyć z chłopakiem parę. 

Uczestniczka programu postanowiła odpowiedzieć na atak internautów, komentując post na oficjalnym profilu Hotelu Paradise na Instagramie. "Jak widzieliście - oddawałam głos jako przedostatnia, więc Michała los i tak był już przesądzony. Byliśmy w grze i myślałam zapobiegawczo, bo oddając glos na kogoś innego- później ta osoba zrobiłby to samo wobec mnie. WŁĄCZCIE MYŚLENIE" - napisała.

Reklama

Vanessa odniosła się do zarzutów także na swoim InstaStory. "Mój głos i tak nic nie zmieniał. Oddając głos na kogoś innego, kto zostałby w Hotelu, zrobiłabym sobie strzał w kolano. Ale cieszę się, że wy jesteście tacy zasadniczy, no i nie wiem, może postąpilibyście inaczej" - powiedziała. 

Ku zaskoczeniu internautów okazało się, że Vanessa i Michał spotykają się po programie! Vanessa opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie, na którym widzimy, jak wylegują się wspólnie na kanapie. Czyżby uczestników "Hotelu Paradise" połączyła głębsza więź? 

Vanessa Wietrzyk - kim jest?

Sama twierdzi, że jest ambitna, uczuciowa i pewna siebie. Atrakcyjna uczestniczka czwartego sezonu programu "Hotel Paradise" błyskawicznie skupiła na sobie uwagę mediów. Vanessa Wietrzyk ma 22 lata, pochodzi z Trójmiasta, a obecniemieszka w Gdańsku. Vanessa jest fotomodelką i tzw. ring girl (kobieta, która wychodzi na ring między pomiędzy rundami sportów walki). Na co dzień prowadzi także gabinet, w którym wykonuje makijaż permanentny. 

Trzeba przyznać, że Vanessa Wietrzyk żadnej pracy się nie boi. Kobieta od kilku lat współpracuje z organizacją mieszanych sztuk walki, KSW. Zajmuje się rekrutacją i szkoleniem ring girls. Jeszcze do niedawna zajmowała się tym... Blanka Lipińska. Nic więc dziwnego, uczestniczka "Hotelu Paradise" i pisarka dobrze się znają. 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy