Reklama

Reklama

"Hotel Paradise": Nowa uczestniczka była na okładce "Playboya"

Przed nami kolejny tydzień przygód bohaterów "Hotelu Paradise". W poniedziałkowym odcinku do mieszkańców bajecznej wyspy dołączy kolejna uczestniczka. Kim jest Martyna Kondratowicz? O tej postaci było już głośno w mediach.

Być może nowe pary nie przetrwają jednak długo, bo już w poniedziałkowym odcinku w willi na rajskiej wyspie Bali pojawi się nowa uczestniczka, która może sporo namieszać. Do dotychczasowych mieszkańców dołączy Martyna Kondratowicz, blondwłosa piękność o ponętnych kształtach. Od razu porwie na randki Maćka i Łukasza. Czy pozbawi Sandrę lub Mariettę obecnego partnera? Przekonamy się już wkrótce.

Martyna Kondratowicz jest nową mieszkanką "Hotelu Paradise". Ma 24 lata i spore doświadczenie w show-biznesie. Sama przedstawia się jako prezenterka, dziennikarka i reżyser.

Reklama

W przeszłości pracowała w telewizyjnej stacji muzycznej, ma też na swoim koncie okładkę "Playboya". Na pierwszej stronie magazynu dla panów gościła w grudniu 2018 roku. Jak sama podkreśla, pojawienie się w "Playboyu" było dla niej "spełnieniem marzeń".

"To dla mnie bardzo szczególny dzień, w którym spełniło się jedno z moich marzeń. Jestem bardzo dumna, że mogłam znaleźć się w gronie takich kobiet jak Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Warnke czy Martyna Wojciechowska. Nie ukrywam, że jest to okładka, która symbolizuje moją ciężką pracę, jaką włożyłam w realizację swoich celów przez ostatnie dwa lata. Ale tak naprawdę jest to dopiero początek... Pamiętajcie, że marzenia się spełniają, a wszystko można osiągnąć determinacją i pozytywnym nastawieniem - twierdzi Kondratowicz.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje