Reklama

"Hotel Paradise": Kolejna para odpadła z programu

Trwa tydzień finałowy w rajskim hotelu na Bali. Już druga para pożegnała się z programem, a rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta. Komu uda się dotrzeć do finału "Hotelu Paradise"?

Od poniedziałku, 13 kwietnia, w "Hotelu Paradise" trwa tydzień finałowy. To oznacza, że z grą muszą żegnać się kolejne pary, bowiem do wielkiego finału dotrą tylko dwie najlepsze. W tym tygodniu jako pierwsi - co mogło być sporym zaskoczeniem - odpadli Ania i Matt. Mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw, bowiem byli oni na wyspie jedną z par z najdłuższym stażem. O tym, że musieli wymeldować się z hotelu, zdecydował jednak partnerski test wiedzy.

Ponieważ do finału dotrą tylko dwie pary, w tym tygodniu z programem systematycznie muszą żegnać się kolejni uczestnicy. O kolejnej eliminacji zdecydowało głosowanie uczestników. To oni musieli wskazać parę, która ich zdaniem najmniej zasługuje na finał.

Reklama

Większość była jednogłośna. Mieszkańcy wskazali na Martę i Łukasza, którzy po swoim powrocie nie zabawili na wyspie długo i musieli ponownie pogodzić się z porażką. To właśnie oni odpadli w tygodniu finałowym jako drudzy.

Chociaż większość uczestników podczas głosowania wskazała na Martę i Łukasza, to wyłamali się Ola i Szymon. Ta dwójka chciała wyeliminować z gry Violę i Adama, co było dużym zaskoczeniem dla współmieszkańców.

"Szok, ale będzie nam łatwiej wyeliminować Olę i Szymona" - skwitowała Marietta.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy