Reklama

"Hotel Paradise": Kim są uczestnicy?

22 lutego wystartował nowy sezon "Hotelu Paradise". Po raz trzeci seksowni single spotkają się w tropikach. Zapowiada się prawdziwa mieszanka wybuchowa. Sprawdźmy, kto będzie szukał miłości na Zanzibarze.

Basia Pędlowska

Basia to 26-letnia gdańszczanka. Jest silną i niezależną, a przy tym empatyczną kobietą. Kilka lat temu złamała kręgosłup, mimo tego nie poddała się i wróciła do treningów. Oprócz sportu pasjonuje się również nauką języków obcych - mówi między innymi po hiszpańsku i po włosku. Na co dzień pracuje jako kelnerka i uczy się w szkole wizażu. W wolnym czasie można ją spotkać na siłowni lub na strzelnicy.

Pędlowska od około roku jest singielką. Jaka sama twierdzi, ma pecha w miłości. Lubi, kiedy partner skupia się na niej w 100 procentach. Idealny facet dla Basi to wysoki i wysportowany brunet o zielonych oczach. Za poczucie humoru i empatię ma szanse dostać dodatkowe punkty, za to kłamstwo od razu go zdyskredytuje.

Reklama

Marcin "Groszek" Grajoszek

Marcin ma 24 lata i pochodzi z Opola. Studiował dietetykę, ale jego główne zajęcie to modeling. "Groszek" to artystyczna dusza. Śpiewa, gra na gitarze, a nawet pisze własne teksty piosenek. Jego wyrzeźbiona sylwetka to efekt treningów kalistenicznych. Opolanin nie znosi ludzi, którzy są niedojrzali i zachowują się nienaturalnie.

"Groszek" był dotąd w jednym, ale bardzo długim związku. Niedawno rozstał się z narzeczoną po 9 latach. Obecnie szuka czułej i szczerej partnerki, która będzie lubiła czytać książki.

Bogusia Brzezińska

Bogusia jest 20-letnią artystką z Lublińca. Studiuje zaocznie wzornictwo, projektowanie ubioru i biżuterii. Dodatkowo prowadzi też butik, w którym sprzedaje kreacje własnego autorstwa. Brzezińska nie ukrywa, że marzy jej się sława. W przyszłości chciałaby spróbować swoich sił jako piosenkarka. Już teraz uczy szlifuje swój wokal.

U płci przeciwnej ceni między innymi opiekuńczość i ucho do dobrej muzyki. Odstraszają ją typowi playboye. Ideałem mężczyzny dla Bogusi jest wysoki i muskularny Herkules o ciemnej karnacji. Dobrze, żeby był też pracowitym człowiekiem.

Krystian Ferretti

Krystian Ferretti ma 27 lat i jest Włochem. Być może to tłumaczy jego ognisty temperament. Potrafi postawić na swoim, ale empatia nie jest mu obca. Na co dzień zajmuje się organizacją rządowych spotkań. W życiu zajmował się już wieloma dyscyplinami sportowymi: jeździł na nartach, boksował, a nawet grał w darta. Jego druga pasja to muzyka, w szczególności trance.

Ceni sobie dobrą atmosferę w grupie i dlatego też sporo żartuje. Wierzy, że poczuciem humoru uda mu się rozkochać w sobie płeć piękną. Nie szuka ideałów, bo jak sam uważa, najważniejsza jest chemia.

Luiza Beznouaoua

Luiza jest pół-Algierką i pół-Polką. Ma 20 lat i mieszka w Warszawie, gdzie razem z mamą prowadzi butik z ubraniami plus size. Dodatkowo zajmuje się też modelingiem. W swojej karierze chodziła po wybiegach między innymi w Berlinie i Mediolanie. Widzowie mogą kojarzyć ją z udziału w siódmej edycji "Top Model". Jej inne pasje to taniec i kino.

Beznouaoua nie jest kochliwa, ale łatwo zwrócić je uwagę. Szuka wysportowanego mężczyzny, z którym będzie mogła stworzyć długi związek. Jej ideał? Wyluzowany i kompromisowy facet, lubiący się wygłupiać, ale z drugiej strony stanowczy i konkretny.

Dawid Susicki

Dawid ma 24 lata i studiuje nawigację na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Zarabia jako trener personalny i grupowy. Jest ekstrawertykiem o wielu oryginalnych pasjach. Tańczy na rurze, robi pokazy streetworkoutowe, miksuje muzykę, a także produkuje steampunkowe kapelusze. Wow, sporo tego!

W życiu miłosnym Dawida również nie ma nudy. Mężczyzna ma za sobą sześć związków. Obecnie jest singlem, ponieważ lubi być niezależny. Marzy mu się kobieta o urodzie Klaudii El Dursi. Idealna partnerka dla Susickiego powinna być zadbana, inteligentna i zaradna.

Kornelia Głaszcz

Kornelia jest pewną siebie i spontaniczną warszawianką. Ma 24 lata. Na co dzień zajmuje się makijażem oraz charakteryzacją. Marzy o tym, żeby w przyszłości pracować z największymi gwiazdami. Jej mocne strony to: imprezowanie, uwodzenie mężczyzn i upartość. Nie znosi nudy, za to bardzo ceni sobie zabawę i towarzystwo do rozmowy.

Jak na razie nie była jeszcze w poważnym związku. Kornelia cały czas czeka na ciemnego bruneta z idealnym uśmiechem, który przyjedzie do niej na białym koniu. Jej idealny partner powinien być czuły, opiekuńczy, szczery i mieć dystans do siebie.

Simon Price

24-letni Simon pochodzi ze słonecznej Kalifornii. Pracuje jako agent nieruchomości, ale chciałby być tej DJ-em. Price ma konkretny plan na przyszłość - chciałby zostać milionerem. Wtedy kupiłby mamie dom i samochód, a także otworzył fundację do walki z rakiem. W wolnym czasie pisze wiersze, bajki i piosenki w języku angielskim. Lubi też śpiewać. Co ciekawe, jego serce skradły dwa dość odmienne gatunki muzyczne - dubstep i disco polo.

W przeszłość był zakochany tylko raz. Mimo uczucia rozstał się z dziewczyną, żeby móc jeszcze poszaleć. Lubi brunetki, ale blondynki również mają u niego szanse. Szuka spokojnej partnerki, która będzie umiała go poskromić. Nie interesują go zarozumiałe kobiety.

Aleksandra Hałabuda

Aleksandra ma 24 i jest z Warszawy. Pracuje jako kelnerka, a jej największą pasją jest sport. Nie ma się więc, co dziwić, że w wolnym czasie chodzi na siłownię. Nie lubi głupich, złych i zawistnych ludzi. Etap przelotnych romansów już dawno za nią, ale po tym jak ukochany złamał jej serce, ma problem z zaangażowaniem się w związek.

Hałabuda oczekuje od partnera przede wszystkim uwagi i wierności. Jej ideał powinien być pewny siebie, wysoki, umięśniony i wytatuowany. Dodatkowe plusy za piękny uśmiech i zaradność życiową.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama