Reklama

Reklama

"Hotel Paradise 2": Dwie osoby odpadły z programu

Za nami kolejne rajskie rozdanie tej edycji "Hotelu Paradise". Tym razem spakować swoje walizki i opuścić willę musiały aż dwie osoby. Widzom, którzy wyraźnie mają już dość jednego z uczestników, nie spodobały się wyniki eliminacji.

W czwartkowym odcinku "Hotelu Paradise" oglądający byli świadkami kolejnego w tym sezonie rajskiego rozdania. Po tym, jak kilka dni wcześniej z programem pożegnała się Magda Jankowska, panowie zaczęli mieć w willi dwuosobową przewagę liczebną. To oznaczało, że podczas eliminacji aż dwóch z nich pozostanie bez pary i będzie musiało opuścić willę.

Kiedy przyszło do podejmowania decyzji podczas rajskiego rozdania, dwie uczestniczki znalazły się w wyjątkowo niekomfortowej sytuacji. Ania i Julia musiały zdecydować, kto zostanie wyeliminowany z gry. Nie było niespodzianką, że Ania, do której podeszli Krystian i Ivan, na swojego partnera wybrała tego drugiego. Parą są bowiem od samego początku programu. Decyzja Julii nie była już tak oczywista. Kiedy stanęli za nią Kamil i Robert, dotychczasowy partner uczestniczki nie mógł być do końca pewny, że wybierze właśnie jego. Ostatecznie jednak tak właśnie się stało i wraz z Krystianem rajski hotel opuścił Robert.

Reklama

Chociaż Krystian Mikołajczyk i Robert Kapica oficjalnie zostali wyeliminowani z gry i musieli spakować swoje walizki, to można podejrzewać, że w tym przypadku porażka podczas rajskiego rozdania nie musi oznaczać definitywnego pożegnania z programem. Pod koniec czwartkowego odcinka widzowie zobaczyli bowiem, że wyeliminowani uczestnicy otrzymali pewien tajemniczy list. Być może przynajmniej do jednego z nich los wkrótce się uśmiechnie? Łudząco podobna sytuacja miała bowiem miejsce w poprzednim sezonie, kiedy po odpadnięciu Matta i Łukasza nowa uczestniczka Ania otrzymała możliwość przywrócenia do programu któregoś z nich.

Obrót ostatniego rajskiego rozdania nie spodobał się wszystkim widzom. Część oglądających wyraźnie ma już dość jednego z uczestników, czemu wyraz daje w zamieszczanych w mediach społecznościowych komentarzach. Komentujący nie kryją, że woleliby, by Julia podjęła inną decyzję. Mają nadzieję, że z programem pożegna się wkrótce Kamil Piórkowski.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

***Zobacz także***

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL