Reklama

Hiphopowa Kinga Rusin

Kinga Rusin (36 l.) wkrótce zapisze się na kurs hiphopu! Musi się go nauczyć, by zatańczyć z uczestnikami programu "You can dance - Po prostu tańcz", który poprowadzi w TVN.

Popularna prezenterka uważnie przygląda się castingom do tego nowego tanecznego show. Ze zdumieniem stwierdziła, że niewielu młodych ludzi ubiegających się o udział w programie tańczy tańce towarzyskie - zdecydowana większość prezentuje taniec hiphopowy. A Rusin sama przyznaje, że niewiele o nim wie.

Reklama

Tymczasem Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, potwierdza, że prezenterka została wybrana ze względu na doświadczenie zdobyte w "Tańcu z gwiazdami". A tam przecież nikt nawet nie myślał, by uczyć tańczyć hip hop!

"Dowiedziałam się, że moje umiejętności taneczne zostaną wykorzystane podczas realizacji You can dance. Od września zapisuję się na lekcje" - zdecydowała Kinga. Ale to nie jest jedyny powód.

"Hip-hop mnie zafascynował, gdy zobaczyłam, jak tańczy go jedna z instruktorek" - dodaje w rozmowie z "Super Expressem" popularna prezenterka.

O tym, że Kinga jest zdolną tancerką, wiedzą wszyscy. Trzeba mieć tylko nadzieję, że jej taneczne popisy nie przyćmią występów tych, którzy zgłosili się do programu z nadzieją, że zrobią karierę.

"You can dance - Po prostu tańcz" to nowy program telewizji TVN, wzorowany na programie "So You Think You Can Dance", który duży sukces odniósł w Stanach Zjednoczonych, a także w Wielkiej Brytanii, Grecji czy Malezji. W polskiej edycji w jury zasiądą Michał Piróg, Weronika Pazura oraz Agustin Egurrola, a program będziemy mogli oglądać jesienią.

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | dance | YOU | Po prostu | Kinga Rusin | Rusin | kinga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje