Reklama

Reklama

Hanna Lis: "Bez planu" inspiruje widzów

Będzie drugi sezon programu "Bez planu". Obecnie Hanna Lis wybiera potencjalne destynacje. Twierdzi, że tym razem chciałaby zabrać widzów do Szwecji, Laosu i jednego z państw Ameryki Południowej.

Hanna Lis twierdzi, że jest zadowolona z rozwoju swojej kariery zawodowej

W programie "Bez planu" Hanna Lis zwiedza świat od kuchni. Zabiera widzów do ciekawych restauracji i jadłodajni, pokazuje specjały kuchni regionalnych. Program zadebiutował na antenie TVN Style jesienią tego roku i spodobał się widzom stacji. Dziennikarka twierdzi, że dostaje wiele e-maili oraz komentarzy w mediach społecznościowych z pozytywnymi opiniami.

- Ludzie piszą, że jakiś odcinek ich zainspirował, że chcą pojechać w podróż poślubną do Barcelony, że na pewno zwiedzą te miejsca, bo to jest coś, o czym nie słyszeli - mówi Hanna Lis agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Gwiazda ma nadzieję, że nowe odcinki "Bez planu" będą jeszcze lepsze od tych z pierwszej edycji programu. Obecnie, razem z producentami formatu, wybiera potencjalne destynacje. Twierdzi, że jest wiele miejsc, w które chciałaby zabrać widzów, program ma jednak ograniczoną liczbę odcinków. - Ja bym na pewno chciała wrócić do mojej ukochanej Szwecji, bo to jest miejsce, w którym spędziłam ładnych kilka lat, miejsce, które znam, które kocham, a cała reszta jest jakimś tam otwartym tematem, projektem bez planu - wyznaje Lis.

Dziennikarka myśli również o podróżach do Ameryki Południowej i Laosu, w którym gościła latem tego roku z ekipą programu "Azja Express". Uważa, że jest to przepiękny kraj z fantastycznymi tradycjami kulinarnymi. - Świat jest tak fantastyczny, tak wielki, pełen smaków i barw, że nic, tylko podróżować. Myślę, że to będą fajne miejsca - podsumowuje Lis. Gwiazda twierdzi, że jest zadowolona z rozwoju swojej kariery zawodowej. Nie żałuje rozstania z tematyką polityczną i newsową.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Bez planu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy