Reklama

Gwiazdy u Kiepskich

W domu przy ulicy Ćwiartki nie ma chwili spokoju, tylko kłótnie, zdrady i hazard. Pojawiają się goście z kosmosu i ze świata aktorskich sław. Powstaje nowa seria opowieści o rodzince Kiepskich.

Kiepscy postanowią sprzedać mieszkanie, żeby na stałe wyemigrować do Ameryki Południowej. Ale nie martwmy się: to tylko przejściowy kryzys. Muszą być na miejscu, by przyjmować wizyty komorników, kosmitów i celebrytów.

Reklama

- To nie wszystkie atrakcje przygotowane przez naszych scenarzystów. Paździochowie staną w kulinarne szranki z Kiepskimi i wspólnie wystąpią w programie o gotowaniu. Ferdek trafi też do więzienia, a Mariolka przyczyni się do sensacyjnej dymisji jednego z ministrów - zdradza reżyser Patrick Yoka i dodaje, że w nowej serii zobaczymy między innymi Małgorzatę Kożuchowską, Aleksandrę Hamkało i Piotra Grabowskiego.

- Walduś jak to on: wciąż jest bezrobotny i żeby mieć jakieś źródło dochodów, a przede wszystkim pieniądze na niezliczone fanaberie swojej żony Jolasi, gra namiętnie w zdrapki oraz inne loterie. W ten sposób udaje mu się wygrać kolację z gwiazdą w Warszawie. To celebrytka z najwyższej półki, czyli Małgorzata Kożuchowska - mówi Bartosz Żukowski.

Co u Paździocha (Ryszard Kotys)? Odwiedzi nocny klub, gdzie urzeknie go młoda tancerka (Aleksandra Hamkało). Byłby skłonny nawet... pozbyć się żony, by kontynuować znajomość, ale jego porywy ostudzi artystka, mówiąc, że nie interesuje jej romans, ale 450 zł. Niech nie dusi żony, tylko płaci!

KRAS

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje