Reklama

Reklama

Gwiazda serialu "Bridgertonowie" zerwała z chłopakiem

Czy Phoebe Dynevor, gwiazda serialu "Bridgertonowie" i Pete Davidson, komik znany z programu "Saturday Night Live" już nie są razem? Brytyjskie media twierdzą, że para przestała się spotykać.

Phoebe Dynevor przyłapana na randce

Po zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu serialu "Bridgertonowie" plotkarskie media informowały, że Phoebe Dynevor spotyka się z amerykańskim komikiem Petem Davidsonem, znanym z programu "Saturday Night Live". Potwierdził to zresztą sam zainteresowany.

Phoebe Dynevor i Pete Davidson nadal są parą?

Teraz brytyjskie media ogłosiły, że 26-letnia gwiazda serialu "Bridgertonowie" i 27-letni komik już nie są parą. Jaka jest prawda?

Podobno gwiazdorów pokonała dzieląca ich odległość, w dodatku Phoebe Dynevor do Chorwacji pojechała z koleżanką zamiast z chłopakiem.

Czytaj więcej: Z kim spotyka się teraz gwiazda "Bridgertonów"?

Reklama

Kiedy para zaczęła się spotykać pisano, że największe wrażenie na komiku zrobiły erotyczne, serialowe sceny z udziałem Phoebe Dynevor. Sugerowano, że aktorka jest namiętna i zmysłowa i  ma dziewczęcy urok, a to jest jego typ kobiety. Podobnie jak Ariana Grande, z którą spotykał się wcześniej.

Para nie już widywana razem

Wiele jednak wskazuje na to, że relacja należy do przeszłości. Para nie już widywana razem. W dodatku aktorka, która mogła odwiedzić swojego ukochanego w USA, wybrała Chorwację, dokąd wybrała się z przyjaciółką.

Czytaj więcej: "Bridgertonowie": Aktorka wstydzi się scen seksu

Zdaniem "The Sun", problem okazała się odległość. Phoebe Dynevor kręci drugi sezon serialu "Bridgertonowie" w Wielkiej Brytanii, a komik pracuje w Saturday Night Live w USA i kręci film "Meet Cute".

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | Phoebe Dynevor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje