Reklama

Grała w "Lokatorach". Jak wygląda dzisiaj Agnieszka Michalska?

Agnieszka Michalska zyskała największą rozpoznawalność jako Krysia z serialu "Lokatorzy", który przed laty cieszył się dużą sympatią widzów. Później nie zagrała już żadnej tak charakterystycznej roli. Co się z nią stało? Choć nie jest już tak popularna jak kiedyś, aktorka wciąż jest aktywna zawodowo.

Agnieszka Michalska na premierze "Czarnego Mercedesa"

Agnieszka Michalska zasłynęła rolą Krysi Drewnowskiej w "Lokatorach". Serial cieszył się dużą sympatią widzów, podobnie jak wykreowana przez Michalską postać. Krysia była jedną z głównych bohaterek. Dzieliła mieszkanie z Jackiem i Zuzią, pracowała w kwiaciarni. Pomimo upływu lat, Krysia z "Lokatorów" nadal pozostaje najbardziej rozpoznawalną rolą Agnieszki Michalskiej.

Reklama

O aktorce nie jest dzisiaj głośno, jednak ona wciąż jest aktywna zawodowo. Co jakiś czas występuje przed kamerą, grając w kolejnych filmach i serialach. W tym roku można ją było zobaczyć w filmie "Ciemno, prawie noc". Niedawno zagrała także epizodyczną rolę w serialu "Pod powierzchnią". Przed kilkoma dniami natomiast pojawiła się na premierze filmu "Czarny Mercedes".

Kiedy pojawiła się na uroczystej premierze filmu w gwiazdorskiej obsadzie, nie sposób było nie odnieść wrażenia, że na przestrzeni ostatnich lat aktorka niewiele się zmieniła. Wciąż jest wierna tej samej fryzurze, na twarzy też trudno dostrzec przesadne oznaki starzenia. 47-letnia aktorka nadal prezentuje się znakomicie. Aż ciężko uwierzyć, że od premiery "Lokatorów" minęły blisko dwie dekady!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Michalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje