Reklama

Reklama

"Gra o tron": Będzie można zwiedzić studio, w którym kręcono serię

Game of Thrones Studio Tour mieści się w Irlandii Północnej. Miłośnikom serialu oczekującym preguela kultowej produkcji dostarczy to - jak zapewniają organizatorzy - niesamowitych emocji. Atrakcji przygotowanych dla fanów jest bowiem znacznie więcej i wykraczają one poza możliwość samego oglądania.

"Gra o tron"

Już od 4 lutego w Linen Mill Studios w Banbridge będzie można zajrzeć za kulisy jednej z największych serialowych produkcji - "Gry o tron"

W miejscu, w którym kręcona była znaczna część ujęć, udało się zgromadzić liczne pamiątki, kostiumy i rekwizyty związane z serialem. Nie będzie zatem przesadą stwierdzenie, że od lutego produkcja ta będzie miała swoje muzeum.

Jakich atrakcji można tam się spodziewać? Dla jednych gratką będzie możliwość wejścia do świata serialowego Westeros, dla innych prawdziwym kąskiem będzie odkrycie kulis tej produkcji. Pewne jest to, że nikt z Siedmiu Królestw nie wyjdzie rozczarowany. Na obszarze mierzącym ponad 10 tys. metrów kwadratowych rozmieszczono serialowe dekoracje, odwiedzający będą mieli okazję wejść do Wielkiej Sali Winterfell, podziwiać tron Daenerys Targaryen czy oryginalne stroje, jak chociażby suknię ślubną Sansy Stark czy zimowe futra Jona Snowa.

Reklama

"Gra o tron": Game of Thrones Studio Tour

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony Game of Thrones Studio Tour, zwiedzający będą mogli też poznać tajniki technologii i produkcji, które pozwoliły nakręcić imponujące sceny batalistyczne, ożywiły ziejące ogniem smoki czy stworzyć przerażające postaci. Na koniec każdy z gości będzie mógł spróbować swoich aktorskich sił na tle zielonego ekranu. 

Peter van Roden, starszy wiceprezes Warner Bros. Themed Entertainment przyznał w komunikacie opublikowanym przez "Daily Mail", że jest przekonany, że to doświadczenie pozostawi niezapomniane wrażenie na fanach serialu. 

Zobacz również: 

"Sanatorium miłości": Zbyszek oświadczył się Ani na oczach milionów widzów!

Najsłynniejsze filmowe oblicza świętego Mikołaja

Tomasz Stockinger zarażony koronawirusem. Przejmujące nagranie aktora!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron | Game of Thrones Studio Tour

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje