Reklama

Gotowe na... zmiany

Interwencja chirurga plastycznego czasami potrafi odmienić życie. Na lepsze. O takich właśnie przemianach opowie nowy program "Gotowe na zmiany".

Ten niezwykły magazyn w Polsat Cafe poprowadzi Elżbieta Zającówna. Towarzyszyć jej będzie dziennikarka Katarzyna Romanowska. Obie panie zapowiadają, że to program z prawdziwą misją.

Nie chodzi o próżność

Bohaterkami są kobiety, których wygląd wymaga natychmiastowej interwencji skalpela. I wcale nie chodzi o zaspokojenie próżności. To nie będą starania o większy biust czy bardziej wydatne usta, ale walka z poważnymi problemami natury estetycznej. Przemiany będą odbywać się przy wsparciu psychologów.

- Wiele pań boryka się z niedoskonałościami swojego ciała - wyjaśnia Elżbieta Zającówna.

Reklama

- Często starają się je ukryć, niekiedy nie zdając sobie sprawy z tego, że wpływają one nie tylko na sylwetkę, ale też na ich samopoczucie i poczucie własnej wartości. My jesteśmy właśnie po to, by im pomóc!

Każdy odcinek magazynu to jedna, osobna historia.

- Bardzo się cieszę z udziału w tej produkcji, bo mam przeświadczenie, że robimycoś naprawdę dobrego - przekonuje aktorka. - Pomagamy bohaterkom zmienić nie tylko ich wygląd zewnętrzny, ale i życie.

Pełna przemiana

Prowadzące "Gotowe na zmiany" podzielą się rolami. Katarzyna Romanowska opowie o rodzajach operacji plastycznych, technikach przeprowadzania zabiegów, zajmie się wyszukaniem odpowiednich specjalistów i będzie towarzyszyć bohaterkom-pacjentkom na spotkaniach z lekarzami.

Natomiast Elżbieta Zającówna zajmie się poszukiwaniami fryzjerów i stylistów, którzy dokończą metamorfozę bohaterek.

- Jako urodzona optymistka jestem właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Mam nadzieję, że moim podejściem do życia zarażę też nasze bohaterki.

Joanna Bogiel-Jażdżyk

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: nowy program | Elżbieta Zającówna | Polsat Cafe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy