"Gotowe na wszystko": Co gwiazdy kultowej produkcji robią dzisiaj?

​Popularność przyniosły im role kobiet, mieszkających przy Wisteria Lane w miasteczku Fairview. Te pozornie idealne gosposie miały swoje sekrety, a my lubiliśmy je za ich niedoskonałości. Co dzisiaj robią aktorki znane z serialu "Gotowe na wszystko"?

Marcia Cross, Nicollette Sheridan, Felicity Huffman i Eva Longoria na rozdaniu nagród Emmy 2005

Swego czasu lubiliśmy żartować, że Teri Hatcher, Marcia Cross, Felicity Huffman, Eva Longoria, Nicollette Sheridan i Dana Delany nie tylko w serialu, ale też prywatnie potrafią zaszokować i zdziwić.

Reklama

Krótko mówiąc, gwiazdy serialu "Gotowe na wszystko" mają w sobie coś z mieszkanek Fairview, w które wcielały się w latach 2004-2012. Dzisiaj wciąż budzą zainteresowanie, choć niekoniecznie mają powody do dumy.

Afera kryminalna

Trudno uwierzyć, do czego kilka tygodni temu posunęła się Felicity Huffman. Uchodząca za wzorową panią domu aktorka zapłaciła 15 tys. dolarów wpływowym ludziom, by ci pomogli jej córce Sofii Grace dostać się na studia. Przelew wykonała pod pozorem wspierania akcji dobroczynnej.

Aktorka trafiła do aresztu, wyszła za kaucją, nie ma jednak prawa opuszczać terytorium kraju.

- Wstyd! - gorszą się fani. Trudno im się dziwić, bowiem kryształowa Felicity stała się "twarzą" największego tego typu przekrętu w historii USA.

Razem z nią w aferę zamieszanych jest sporo "grubych ryb".

Dla słabszych

Eva Logoria ma inne cele. Nie chce ułatwiać życia zamożnym krewnym, lecz tysiącom obcych kobiet.

Dowiedz się więcej na temat: Gotowe na wszystko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje