Reklama

Reklama

"Gliniarze": Mama Eweliny Ruckaber dołącza do obsady serialu

Trwają zdjęcia do 12. sezonu "Gliniarzy". W obsadzie serialu pojawi się mama Eweliny Ruckgaber.

Trwają zdjęcia do 12. sezonu "Gliniarzy". W obsadzie serialu pojawi się mama Eweliny Ruckgaber.
Ewelina Ruckgaber w mamą Ewą wystąpią wspólnie w serialu "Gliniarze" /Polsat

Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy to tylko niektórzy przestępcy, z którymi przyjdzie się zmierzyć śledczym z Centralnego Biura Policji w 12. sezonie hitowego serialu "Gliniarze". Detektywi Nowak (Ewelina Ruckgaber), Roguz (Piotr Mróz), Berg (Charlotta Zielińska), Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Górski (Tomasz Skrzypniak) i Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników znów staną oko w oko z groźnymi przestępcami! Czy tym razem wszyscy wyjdą cało z tej konfrontacji? To jednak nie wszystko! Do obsady dołączają nowe twarze - Magdalena Wojtacha oraz Ewa Ruckgaber!

Reklama

"Gliniarze": Co czeka widzów w nowym sezonie?

W 12. sezonie "Gliniarzy" powrócą dobrze znani i lubiani detektywi, ale dołączą też do nich nowe postacie! Do akcji wkroczy nowa pani detektyw Agata Byczewska, w którą wcieli się aktorka Magdalena Wojtacha, a w życiu osobistym śledczej Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i jej narzeczonego Filipa Mory (Michał Hołub) ogromną rolę odegra jego mama Elżbieta Mora. To właśnie w jej roli wystąpi mamy Eweliny, Ewa Ruckgaber!

Aspirant sztabowy Agata Byczewska (Magdalena Wojtacha) to bystra i pozornie empatyczna policjantka z innej warszawskiej komendy. Zastąpi Kubę (Piotr Mróz) po tym, jak zostanie postrzelony i zawieszony w czynnościach służbowych. Byczewska jest czarnym charakterem na komendzie Centralnego Biura Policji. Będzie współpracować z Natalią (Ewelina Ruckgaber). Jakimi intencjami kieruje się nowa detektyw i czy w związku z jej działaniami Kubie Roguzowi (Piotr Mróz) uda się oczyścić z zarzutów o złamanie procedur i wrócić na komendę?

Elżbieta Mora (Ewa Ruckgaber, prywatnie mama Eweliny Ruckgaber) - to ekranowa matka Filipa Mory rzeczonego Natalii (Ewelina Ruckgaber). Przyszła teściowa Natalii jest dobrze sytuowaną, elegancją i zadbaną wdową. Energiczna, doświadczona, gotowa pomóc finansowo i organizacyjnie w wychowaniu dziecka Natalii i Filipa. Nawiązuje z Natalią szczerą, dobrą relację, częściowo zastępując jej matkę, której Natalia nigdy nie miała.

"Gliniarze": Mama i córka na ekranie

"Tak prawdę mówiąc to był przypadek, że moja mama dostała rolę w serialu. Pewnego dnia obudziłam się i myślę... kurcze... nigdy nie miałam okazji zagrać z moją mamą mimo, że zdarzyło jej się grać w kilku produkcjach ('Malanowski i Partnerzy', 'Sędzia Anna Maria Wesołowska'). Pomyślałam - skoro wiem, że na horyzoncie jest rola mojej teściowej, z którą mam mieć fajny kontakt, to może zagrałaby ją właśnie moja mama? To był taki luźny pomysł, ale zadzwoniłam do niej i zapytałam, co ona na to. Nie spodziewałam się, aż takiej radości z jej strony, ale uświadomiło mi to, że to chyba najlepszy wybór" - mówi Ewelina Ruckaber.

"Nie ukrywam jednak, że praca z mamą wcale nie jest łatwa. I nie chodzi tu o to, że mama jest ciężka we współpracy. Chodzi bardziej o mnie. Nie traktuję jej na planie, jak mojej mamy. Nie mogę tego robić przez profesjonalizm, którego nauczyła mnie szkoła teatralna. Dla mnie moja mama na planie przestaje być mamą. Jest aktorką. Spodobała się w Polsacie i to była decyzja Polsatu, że to właśnie moja mama zagra tę postać - zdradza Ewelina i dodaje: - Bardzo nie chciałabym, aby myślano, że to ja "załatwiłam" jej rolę. Jednak proszę mi uwierzyć, że dawanie uwag własnej mamie wcale nie jest łatwe, czasem muszę ją nawet trochę ustawić do pionu, ale na planie 'Gliniarzy' jestem w pracy, a nie w domu" - śmieje się Ewelina Ruckgaber.

Gwiazda "Gliniarzy" zapewnia jednak, że jej mam nie może liczyć na taryfę ulgową na planie serialu.

"To jest miejsce w którym czuję się pewnie i 'Gliniarze' są moim dzieckiem. Jestem w tym projekcie od pierwszego odcinka, dlatego muszę dbać o to, żeby był jak najlepszy. I jeśli mama nie spełnia moich oczekiwań, to tak samo musi niestety pracować ze mną, jak z główna aktorką, a nie jak z córką" - mówi serialowa Natalia Nowak i podkreśla: "Tym bardziej cieszy mnie jej energia i chęć dawania z siebie wszystkiego! Czasem za bardzo biadoli, ale muszę jej to wybaczyć - mimo wszystko mam w sobie jeszcze jakieś ludzkie odruchy" - żartuje aktorka na koniec rozmowy.

W 12. sezonie przed "Gliniarzami" szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? A jak wypadnie Ewa Ruckgaber, mama Eweliny w roli jej teściowej? Przekonamy się w przyszłym roku w Polsacie!

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów i z jakim bagażem wejdą w nowy sezon? Śledźcie nowe odcinki "Gliniarzy" od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie i na Polsat Go!

Czytaj więcej:

"Rolnik szuka żony": Niespodzianka! Kogo wybrała Kamila?

Po latach żałuje, że go "zabił". "Popełniłem wielki błąd"

Baby boom! Znana polska aktorka urodziła

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze (serial) | Ewelina Ruckgaber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL