Reklama

Reklama

"Galeria": Piekielnie trudne sceny

Ola Kisio pierwszą kobietą Kuby Wróblewskiego? Oboje nie znali się i spotkali się po raz pierwszy na planie "Galerii". Z marszu czekało na nich trudne zadanie - sceny miłosne.

Zaledwie 24-letni Wróblewski, grający przystojnego konserwatora Sebastiana i starsza od niego Kisio - w roli 35-letniej Ady, znudzonej żony biznesmena, musieli odegrać miłosne tete-a-tete. Oboje przyznają, że to były dla nich piekielnie trudne. Gra się je łatwiej, gdy aktorzy mają czas by się poznać. Smaczku tej historii niech doda fakt, że romans żony odkryje zazdrosny mąż - Krzysztof Wieszczek, do niedawana góral w "Szpilkach na Giewoncie". W "Galerii" jego bohater jest równie krewki.

A to nie jedyne nowe wątki miłosne w serialu. Równie widowiskowe będą sceny w których uwodzić się będą Bartosz Porczyk, czyli Adam i Dorota Czaja-Bliska, grającą Sylwię (nowa postać). To dawna przyjaciółka Woydatta (Tomasz Dedek), właściciela galerii, dla którego Adam to wróg numer jeden. Początkowo Adam będzie jej bardzo niechętny. Ale jak to często w życiu bywa z jednej skrajności łatwo wpaść w drugą. Między Adamem i Sylwią zacznie iskrzyć. Najpierw w tańcu - oboje aktorzy to wytrawni tancerze, potem w łóżku.

Reklama

Sporym zaskoczeniem dla widzów będzie też pewnie przewrót w życiu Waldka (Łukasz Garlicki). Otóż niespodziewanie zostanie ojcem niemowlaka. Matka dziecka, którą Waldek porzucił nie będzie mogła już zajmować się maluchem - teraz przyjdzie kolej na niego. Ciekawe czy pogodzi zmienianie pieluch z pracą ochroniarza w galerii.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Galerii" TVP 1 wyemituje już w najbliższy poniedziałek, 28 stycznia.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kisio | galerie | sceny miłosne | Galeria

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy