Reklama

Reklama

Foremniak: Egzamin zdała na piątkę!

Jej największą ambicją, jak każdej matki, było dobre wychowanie dzieci. Teraz czerpie z tego satysfakcję...

Mówi, że dzieci to największe dobro, jakie człowiek może otrzymać od losu. - Cokolwiek złego działo się w moim życiu, jak poważne miałabym problemy, wystarczył uśmiech Oli, by wszystko wydało się łatwiejsze do pokonania... - opowiada o macierzyństwie Małgorzata Foremniak (46 l.).

Wypowiedziane przez aktorkę wiele lat temu słowa nic nie straciły na aktualności. Pani Małgorzata nadal jest troskliwą mamą, która martwi się o dobro swych pociech - choć przecież jej dzieci wchodzą już w dorosłość. Ola (24 l.) opuściła już rodzinny dom i zamieszkała z koleżanką w centrum Warszawy. Także Milena (24 l.) szybko chciała poczuć się samodzielna i wyprowadziła się z domu. Pani Małgorzata została w nim z synkiem Patrykiem (16 l.).

Reklama

- Dzieci zaczynają już samodzielną drogę. Mogą ze mną zawsze usiąść i pogadać, ale wiem, że trzeba dać im wolność. Pamiętam jak sama bardzo chciałam w ich wieku być niezależna i twórcza, jak nie życzyłam sobie, by rodzice ingerowali w moje życie - wzrusza się gwiazda.

Jak każdej kochającej mamie, pani Małgorzacie zależy na tym, by dzieci odnalazły drogę do szczęścia i czuły się spełnione. Wtedy ona też będzie szczęśliwa i będzie mogła poczuć, że egzamin z rodzicielstwa zdała na piątkę!

Przyszłość Patryka i Mileny ciągle jest kwestią otwartą. Powody do rodzicielskiej satysfakcji aktorce z całą pewnością dostarcza już najstarsza córka. Ku radości swojej mamy, Ola z ogromnym zapałem i konsekwencją wprowadza w czyn wszystkie zawodowe plany i marzenia. Pani Małgorzata z ciekawością i satysfakcją obserwuje, jak rozwija się firma Lola Victoria Design, którą córka założyła ze swoją przyjaciółką Joanną. Pasją dziewczyn jest moda.

Na początku chciały zaprojektować kilka akcesoriów na własny użytek. Pomysł przerodził się w firmę. Dziś rozwija się ona bardzo dynamicznie. Ola projektuje damskie torebki, ale też m.in. etui na laptopy. Produkty Lola Victoria Design cieszą się tak dużym powodzeniem, że niedawno dziewczyny otworzyły sklep internetowy.

Możemy powiedzieć, że to taki nasz american dream - cieszy się Ola. Jej sukces w świecie mody to dla aktorki duży powód do radości. Ale dla pani Małgorzaty równie cenne jest to, że świat biznesu nie zmienił podejścia Oli do życia. Aktorka zawsze powtarzała dzieciom, że najważniejsze jest zdobycie wykształcenia. Ola wzięła sobie te słowa do serca. Pilnie pracuje w swojej firmie, ale nie zaniedbuje studiów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Wszystko jest na dobrej drodze - właśnie kończy pisać pracę magisterską z psychologii klinicznej. Niedługo będzie jej bronić.

- Małgosia wciąż drży o start swoich dzieci, o to jak wejdą w życie i czy sobie poradzą. Teraz przynajmniej o Olę jest spokojniejsza. Kończy studia, rozwija firmę, ma fajnego chłopaka. Ma wszystkie karty w ręku, by mieć szczęśliwe życie. A to dla Małgosi jest największa radość! - opowiada przyjaciółka gwiazdy.

BK

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak | piątka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL