Reklama

Finał "Tańca z Gwiazdami". Ewelina Lisowska ponownie wystąpi w show na wiosnę?

W piątek, 13 listopada, odbędzie się finał 4. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jedną z gwiazd finału będzie Ewelina Lisowska, która w tej edycji zdążyła już być najlepsza, następnie odpadła w 6. odcinku i niespodziewanie wróciła do programu w kolejnym. Od tego momentu idzie jak burza. Czy powtórzy sukces pary z niemieckiej edycji programu, która po powrocie do show sięgnęła po Kryształową Kulę?

Ewelinie Lisowskiej pozostał w "Tańcu z Gwiazdami" już tylko jeden rywal - Łukasz Kadziewicz

"Nie spodziewałam się, że będę w finale. Szczególnie gdy odpadłam, ciężko było po powrocie do programu myśleć, że znajdę się w finale. To była czysta abstrakcja" - mówi wprost Ewelina.

Reklama

Jak się okazuje młoda gwiazda naszej sceny muzycznej chciałaby ponownie wystąpić w show....na wiosnę. "Chciałabym wygrać, a moją największą motywacją jest to, że zwycięzca otwiera swoim tańcem kolejną edycję programu. To najbardziej mnie kusi, żeby jeszcze raz móc zatańczyć na wiosnę" - zdradza gwiazda.

Ewelina Lisowska planuje na stałe wprowadzić taniec do swoich występów na scenie i już namawia do współpracy swojego tanecznego partnera w programie Tomasza Barańskiego.

W finale w ich popisowym tańcu widzowie, jak zapewnia Tomek, zobaczą coś wyjątkowego:  "W naszym freestyle'u zabierzemy widzów w świat cyrku. Ten cyrk symbolizuje życie artysty, potem na chwilę przeniesiemy się do innego lirycznego świata, będzie piękne show, będzie dużo się działo, a wszystko w bardzo dobrym, różnorodnym tańcu". Przypomnijmy, że dla Barańskiego będzie to już drugi finał z rzędu, w poprzedniej edycji tańczył z Tatianą Okupnik.

Finał 4 .edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w piątek, 13 listopada, o godz. 20 na antenie Polsatu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 4 | Ewelina Lisowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje