Reklama

Reklama

​Finał popularnego serialu przełożony

Zaplanowany na 12 kwietnia finał dziesiątego sezonu serialu "The Walking Dead", w Polsce znanego jako "Żywe trupy", zostanie wyemitowany w innym terminie. Przełożenie daty jego emisji spowodowane zostało pandemią koronawirusa. Z tego powodu przerwana została praca na wszystkich amerykańskich planach filmowych i serialowych. A co za tym idzie, nie udało się ukończyć na czas finałowego odcinka.

Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie pokazany ostatni odcinek 10. sezonu "Żywych trupów"

"Bieżące wydarzenia wpłynęły na to, że niemożliwe jest ukończenie procesu postprodukcji finałowego odcinka dziesiątego sezonu '"Żywych trupów'". W tej sytuacji ostatnim wyemitowanym odcinkiem sezonu będzie odcinek numer 15, który będzie miał swoją premierę na antenie stacji AMC 5 kwietnia. Z kolei odcinek 16. zostanie wyemitowany jeszcze w tym roku jako odcinek specjalny" - czytamy w oświadczeniu stacji.

Nie są to jedyne zmiany w serialowym świecie żywych trupów. Premiera zaplanowanego również na 12 kwietnia spin-offu tej flagowej produkcji stacji AMC, serialu "The Walking Dead: World Beyond" także została przełożona na bliżej nieokreśloną tegoroczną datę.

Reklama

Dziesiąty sezon serialu "Żywe trupy" uważany jest za jeden z najlepszych. Potwierdzają to wysokie oceny ostatnich odcinków. Choć, jak na ironię, można przypuszczać, że do zainteresowania serialem przyczyniła się pandemia koronawirusa i akcja zachęcająca do pozostawania w domach.

Choć zdjęcia do dziesiątego sezonu "Żywych trupów" zakończyły się przed kilkoma miesiącami, dłużej niż zakładano trwa praca nad efektami wizualnymi. Stąd opóźnienia w ukończeniu finałowego odcinka.

Wiadomo już, że nakręcone zostaną 11. i 12. sezony serialu, ale można przypuszczać, że zdjęcia do nich zostaną opóźnione z powodu pandemii. Bohaterów serialu będzie można też zobaczyć w trzech zaplanowanych na kolejne lata filmach będących kontynuacją "Żywych trupów".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Żywe trupy | The Walking Dead

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje