Reklama

Filmowe hity na Wielkanoc. Co oglądać w telewizji?

Sytuacja nie jest zwyczajna. Nie możemy wychodzić z domów, pójść na spacer, pojechać na święta do rodziny. Co robić w tej sytuacji? Można w gronie najbliższych spędzić czas przed telewizorem. Stacje przygotowały na ten szczególny czas atrakcyjne propozycje filmowe dla całej rodziny.

Ryan Gosling i Emma Stone w nagrodzonym sześcioma Oscarami filmie "La La Land"

Piątek, 10 kwietnia

"Titanic" - Polsat, godz. 20:00

W nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 roku Titanic - ówczesny cud techniki i najbardziej luksusowy liniowiec świata - idzie na dno. Razem z nim tonie 1,5 tys. pasażerów. Marzec 1997 roku - James Cameron realizuje "Titanica", historię statku-legendy, miłości biednego malarza Jacka do arystokratki Rose i o odchodzeniu starego świata. Film z gwiazdorskim udziałem Kate Winslet i Leonardo Di Caprio zdobył 11 Oscarów.

Reklama

"Pasja" - TV Puls, godz. 20:00

"Pasja" jest wstrząsającym opisem ostatnich 12 godzin życia Jezusa Chrystusa. To zdecydowanie najmocniejsze przedstawienie Pasji z jakim spotkaliśmy się do tej pory w kinie. Film jest wierny przekazom historycznym, biblijnym oraz teologicznym. Aby podkreślić autentyczność historii, aktorzy posługują się dwoma wymarłymi językami: aramejskim i łaciną.

"Blade Runner 2049" - Polsat Super, godz. 20:00

Kiedy w 1982 roku "Łowca androidów" Ridleya Scotta trafił do kin, świat oszalał na punkcie śmiałej wizji przyszłości, a film stał się jednym z najważniejszych obrazów science fiction w historii kina. W rolach głównych występują Ryan Gosling i Harrison Ford, który ponownie wciela się w postać Ricka Deckarda. Akcja filmu dzieje się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w 1982 roku.

"Ralph Demolka" - TVN Fabuła, godz. 15:15

Osiłek Ralph jest czarnym charakterem w znanej grze komputerowej. Z czasem zaczyna go to uwierać. Chce zostać superbohaterem. Czy mu się uda? Nie jest to proste. Gdy jednak pozna pewną zadziorną dziewczynkę, jego życie bardzo się zmieni.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje