Reklama

Filip Chajzer jak Marek Mostowiak?

Filip Chajzer pokazał ostatnio na Instagramie zdjęcie ze swojego paszportu wyrobionego 21 lat temu, gdy prezenter miał 15 lat. W podpisie pod zdjęciem stwierdził, że wygląda na tej starej fotografii jak skrzyżowanie Marka Mostowiaka z serialu "M jak miłość" z Buzzem, bratem głównego bohatera filmu "Kevin sam w domu". Jednak fani dziennikarza dostrzegli podobieństwo do paru innych osób.

Filip Chajzer często udowadnia, jak duży ma do siebie dystans

Filip Chajzer niejednokrotnie pokazywał, że ma do siebie dystans i potrafi śmiać się z siebie i własnych potknięć. Teraz prowadzący "Dzień Dobry TVN" kolejny raz udowodnił, że umie zażartować ze wszystkiego tak, by wielu osobom poprawić humor na cały dzień. Na celownik wziął własne zdjęcie z paszportu zrobione 21 lat temu.

Reklama

Dziennikarz opublikował na Instagramie kolaż dwóch zdjęć z paszportu, na jednym widzimy jego twarz, którą znamy obecnie z telewizji i social mediów, na drugiej fotografii dziennikarz ma 21 lat mniej, ponurą minę, krawat oraz neonowo-żółtą koszulę na sobie i... z pewnością nie jest to najlepsze zdjęcie, jakie mu w życiu zrobiono.

Zestawieniu tych fotografii towarzyszy wpis: "2000 VS 2021, czyli Filip obecny vs starszy brat Kevina samego w domu w COMBO z Markiem Mostowiakiem". W tym samym poście dziennikarz wyjaśnia także, jak powstało nowe zdjęcie. "Ale różnica jest jeszcze jedna. W 2021 zdjęcie do paszportu zrobiłem, siedząc na kanapie. Selfiakiem" - napisał dziennikarz i wyjaśnił, jakiej aplikacji do tego użył.

W komentarzech nie było zachwytów nad obecnymi zdobyczami technologicznymi, ale festiwal żartów z wyglądu nastoletniego Chajzera. "Starszy brat Kevina nazywał się chyba Buzz i naprawdę jesteście do siebie mega podobni. Szacun za krawat do zdjęcia, to były czasy" - napisał jeden z obserwatorów dziennikarza, a drugi dodał: "Jest moc w tej żółtej koszuli. Pierwsza myśl to nie Kevin tylko 'Czas surferów' i 'Rysio'". Jeszcze inny miał skojarzenie bardziej muzyczne. "Trochę jak Angelo z Kelly Family" - napisał.

Wielu fanów dziennikarza doceniło także to, jak bardzo się zmienił na korzyść przez te wszystkie lata: "Jest pan jak Krzysiu Ibisz. Im starszy tym piękniejszy", "Im starszy tym przystojniejszy... jak to facet", "Jest pan jak wino" - komplementowały dziennikarza internautki.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje