Reklama

Filigranowa brunetka wychodzi z cienia

Wygląda na to, że Agnieszka Sienkiewicz ma teraz swój czas. A jej talent i uroda sprawiają, że nie będzie to pięć minut.

Ma 29 lat, gra nie od dzisiaj, co więc sprawiło, że Agnieszka Sienkiewicz właśnie teraz zaczęła być niezwykle popularna? Na pewno duży wpływ ma na to fakt, że od prawie trzech lat występuje w coraz bardziej rozwijającej się roli w "M jak miłość".

Reklama

A to przecież jeden z ulubionych seriali polskich telewidzów. Odkąd jej bohaterka Kasia Mularczyk zakochała się w przystojnym flirciarzu Marcinie (Mikołaj Roznerski), zaczęła budzić współczucie i coraz większą sympatię.

Jednocześnie Agnieszka otrzymała szansę zaprezentowania swych możliwości aktorskich w dwóch innych serialach. Jej Dorota w "Przyjaciółkach" potrafi ostro walczyć zarówno o siebie, jak i o Ankę (Magdalena Stużyńska), w dodatku nie przebierając w środkach!

A zabawna Janinka z "Samej słodyczy" to czysta spontaniczność. Niemałym atutem występów w tym serialu jest z pewnością praca u boku Piotra Adamczyka. Jednak aktorka z wyjątkowym sentymentem wspomina rolę Wiki w "Prosto w serce", bo... była w nim dziewczyną dobrą jak anioł!

Agnieszka Sienkiewicz przyznaje jednak, że pierwsze miejsce w jej sercu zajmuje scena. Od lat jest aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie.

Artystka nie żyje jednak samą pracą. Od ponad roku swój wolny czas spędza jako wolontariuszka w ośrodku preadopcyjnym w Otwocku. Karmi i przewija maluchy, ale nade wszystko je przytula. Wie, czego dzieciom najbardziej potrzeba.

KS

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje