"Fear the Walking Dead": Tajemnice zza kulis

Czy wiedzieliście na planie jakiego serialu spotkali się wcześniej Kim Dickens i Dayton Callie? Jakie plany ma Dave Erickson? Podczas naszej wizyty w Meksyku dowiedzieliśmy się paru interesujących faktów.

"Fear the Walking Dead": Kim Dickens (Madison), Daniel Sharman (Troy)

Spotkanie po latach

W trzecim sezonie na planie “Fear the Walking Dead" ponownie spotkali się Kim Dickens (Madison) i Dayton Callie (Jeremiah).

Reklama

Aktorzy zagrali razem w serialu "Deadwood". Dickens wcieliła się w postać Joanie Stubbs, a Callie - Charliego Uttera.

Śmierć w rodzinie

Śmierć Travisa (Cliff Curtis) planowano od dawna. Według słów Dave’a Ericksona Travis musiał odpokutować za to, że nie był w stanie uratować swojego syna oraz ochronić rodziny. Swoje winy naprawił ratując Nicka (Frank Dillane) i Lucianę (Danay Garcia).

Początkowo widzowie mieli pożegnać się z bohaterem po kilku odcinkach trzeciej serii, jednak Erickson zdecydował, że do połączenia rodziny Clarków musi dojść jak najszybciej. Oprócz tego, śmierć Travisa miała skierować Madison na "mroczniejszą ścieżkę".

Ile sezonów będzie liczył serial?

Prawdopodobnie powstanie pięć sezonów "Fear the Walking Dead", jednak z początku Dave myślał o siedmiu seriach.

"To szczęśliwy numer. Mój poprzedni serial ‘Synowie anarchii’ [Erickson był scenarzystą oraz współproducentem tego serialu w latach 2008-2011 - przyp. red.]  miał siedem sezonów i była to wystarczająca ilość na odpowiednie przedstawienie całej historii. Teraz powiedziałbym, że pięć (lub siedem) serii wystarczy. Bardzo ciężko po kilku latach znaleźć nowe sposoby przedstawienia opowieści i nie powtarzać cały czas poprzednich wątków, sytuacji".

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

Nowa liderka?

Alycia Debnam-Carey (Alicia) jest bardzo zadowolona z drugiej części trzeciego sezonu. Według aktorki Alicia w sezonie 3B będzie bardziej aktywna i postara się podjąć rolę liderki oraz utrzymać pokój pomiędzy mieszkańcami rancza a ludźmi Walkera.

Premierowe odcinki serialu emitowane są na kanale AMC w poniedziałki o godz. 3:00. Powtórna emisja tego samego dnia o 21:00.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje