Reklama

"Famous in Love": O spełnianiu marzeń w Hollywood

11 lipca w HBO3 i HBO GO pojawi się nowy serial "Famous in Love". To opowieść o spełnianiu aktorskich marzeń w Hollywood.

11 lipca w HBO3 i HBO GO pojawi się nowy serial "Famous in Love". To opowieść o spełnianiu aktorskich marzeń w Hollywood.
Bella Throne w serialu "Famous in Love" /HBO

"Famous in Love" to serial przedstawiający perypetie zwyczajnej dziewczyny, która dostaje szansę zagrania głównej roli w hollywoodzkiej produkcji. Paige (Bella Thorne) jest studentką szkoły biznesowej, jej pasją jednak od zawsze było aktorstwo. Wiedzą to współlokatorzy dziewczyny, Cassie (Georgie Flores) i Jake (Charlie DePew), którzy pewnego dnia namawiają ją do wzięcia udziału w castingu do głównej roli w wysokobudżetowej produkcji filmowej.

Paige jest realistką i zupełnie nie liczy na wygraną. Jak się jednak okazuje, doskonale poprowadzone przesłuchanie z hollywoodzkim celebrytą Rainerem Devonem (Carter Jenkins) sprawia, że Paige dostaje od losu szansę. W ten sposób wkracza w wielki świat show-biznesu, który szybko odkryje przed nią wszystkie swoje blaski i cienie.

Reklama

Serial "Famous in Love" zrealizowany został na podstawie powieści Rebekki Serle o tym samym tytule. Za scenariusz produkcji odpowiadają autorka książki oraz Marlene King ("Słodkie kłamstewka"), a za reżyserię Tawnia McKiernan ("Kości") oraz czterokrotnie nominowany do nagrody Independent Spirit Miguel Arteta ("Mapa złudzeń").

W produkcji występują: Bella Thorne ("Rodzinne rewolucje"), Charlie DePew ("Niesamowity Spider-Man"), Carter Jenkins ("Walentynki"), Niki Koss ("Dziewczyna na krawędzi") oraz Georgie Flores. Każdy sezon składa się z 10 odcinków. Serial zdobył trzy nominacje do nagrody Teen Choice.

Premiera serialu "Famous in Love" w HBO GO zaplanowana została na 11 lipca - tego dnia do serwisu w całości zostaną dodane dwa sezony produkcji. Na antenie telewizyjnej HBO3 pierwszy sezon serialu emitowany będzie również od 11 lipca, co środę o godzinie 21.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy