Reklama

Ewa Bukowska została... bajkopisarką!

Ewa Bukowska, czyli Edyta Bielak z "M jak miłość", zadebiutuje wkrótce jako autorka... bajek. Dwie pierwsze, które latem ukażą się w księgarniach, napisała specjalnie dla swojego młodszego syna Marcina.

O tym, że Ewa Bukowska ma talent pisarski, wiadomo od dawna. Jest autorką scenariuszy do dwóch filmów ("Blok.pl" i "Powrót") oraz kilku programów telewizyjnych, sporo też pisze - jak żartuje - dla siebie, do szuflady.

Reklama

- Był taki moment w moim życiu, że skupiałam się wyłącznie na pisaniu. Pisałam całe dnie, od rana do późnego wieczora... - powiedziała niedawno w wywiadzie.

Pisaniem Ewa zajęła się parę lat temu, kiedy zdecydowała się na pewien czas wycofać z aktorstwa. Dziś uważa, że to, iż zrezygnowała z kilku ról, by zająć się rozwijaniem własnych pasji i zainteresowań, było świetnym krokiem. Mówi, że gdyby grała, po prostu nie miałaby czasu na nic więcej...

Lada moment w księgarniach pojawią się dwie bajki filozoficzne autorstwa Ewy napisane przez nią dla młodszego syna.

- Mam nadzieję, że staną się początkiem serii - mówi aktorka.

W książkach z bajkami Ewy Bukowskiej znajdą się także oparte na tych bajkach minisztuki teatralne. Czytelnicy będą mogli wystawiać je w swoich domach, bowiem do każdej książeczki dołączony będzie teatrzyk i postacie, które można wyciąć z papieru.

Ewa Bukowska pracuje też obecnie nad scenariuszem do nowego filmu fabularnego. Zamierza nakręcić go w przyszłym roku. Niewykluczone, że główną rolę w swym filmie powierzy mężowi - Markowi Bukowskiemu, czyli doktorowi Piotrowi Gawryło z "Na dobre i na złe", który zagrał już w jej debiutanckim filmie - krótkometrażowym "Powrocie" doskonale przyjętym przez krytyków i widzów.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje