Reklama

Eva Longoria tańczy na rurze

Eva Longoria stanęła przed nie lada wyzwaniem. Do najnowszego sezonu serialu "Gotowe na wszystko" aktorka musi nauczyć się... tańczyć na rurze.

Gwiazda zaczęła już treningi epatującego seksem tańca w centrum fitness w Los Angeles. Nabyta nowa umiejętność ma pomóc jej dobrze zagrać rolę Gabrielle Solis w ósmym sezonie tego telewizyjnego hitu.

Reklama

"Eva chodzi na zajęcia indywidualne. Zajęła się tym, ponieważ jej postać będzie wykonywać w następnych odcinkach taniec na rurze i striptiz" - zdradził znajomy 36-letniej gwiazdy.

Taniec erotyczny nie jest jednak dla aktorki zupełną nowością. W 2009 roku gwiazda dostała rurę do tańca w prezencie od znanej ze "Słonecznego patrolu" aktorki Carmen Electry. Longoria przyznaje jednak, że nigdy nie nauczyła się na niej tańczyć.

"Carmen Electra sprzedaje rury do tańca. Wysłała mi jedną z okazji Walentynek, żebym się dobrze bawiła. Sama ją zamontowałam, bo te rury pasują do każdego sufitu. Weszłam na nią, zakręciłam się i... spadłam. Nigdy nie byłam w tym dobra" - przyznała Longoria.

Najnowszy, ósmy już sezon serialu "Gotowe na wszystko" zadebiutuje na antenie amerykańskiej telewizji pod koniec września.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Eva Longoria | taniec na rurze | Nie | longoria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje