Reklama

Elżbieta Romanowska dołączyła do obsady serialu "Tatuśkowie"

Wystartowały zdjęcia do drugiej serii "Tatuśków". W role tytułowych bohaterów ponownie wcielają się Bartek Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński. Do obsady dołączyła Elżbieta Romanowska.

Na planie drugiego sezonu "Tatuśków"

"Tatuśkowie" to opowieść o czterech o współczesnych trzydziestolatkach, którzy - ze zmiennym powodzeniem i nie bez komicznych potknięć - mierzą się z wyzwaniami ojcostwa. Choć różnią się niemal pod każdym względem, to perypetie, z jakimi borykają się za sprawą swoich dzieci, żon i partnerek, tworzą między nimi nić porozumienia. 

Reklama

Aleks (Marcin Rogacewicz) to przebojowy prawnik, przystojniak i podrywacz, który musi pożegnać się z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władek (Bartek Kasprzykowski), zabawny choleryk, mąż i ojciec trzech synów, prowadzi osiedlową pizzerię. Marek (Kacper Kuszewski), zapracowany pantoflarz, balansuje pomiędzy byłą żoną i dwiema córkami, a nową, młodszą partnerką i nowo narodzonym synkiem. Z kolei Tomasz (Philippe Tłokiński) to romantyczny i nieśmiały weterynarz z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta i ciągle wpada w nowe tarapaty.

Producentem serialu jest firma Polot Media (dawniej Tako Media). Serial zobaczymy jesienią na antenie Super Polsat.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje