Reklama

Reklama

Ekipa serialu "M jak miłość" wróciła na plan

Złagodzenie restrykcji związanych z pandemią COVID-19 umożliwiło filmowcom powrót do pracy. Jak dowiedziała się PAP Life, wśród seriali, które już rozpoczęły zdjęcia do nowych odcinków są "M jak miłość" oraz "Na sygnale". Kiedy powrócą kolejne produkcje?

Czekacie na nowe odcinki polskich seriali?

"Od 20 maja wracają "Barwy szczęścia", a "Na dobre i na złe" zaraz po nich" - powiedziała PAP Life Karolina Baranowska z produkcji popularnych seriali TVP.

To oznacza, że zdjęcia do "Barw szczęścia" rozpoczną się wcześniej niż pierwotnie zakładano. Niedawno mówiło się bowiem, że ekipa tego serialu wróci do pracy w połowie czerwca. Wtedy do serialu po rocznej przerwie spowodowanej macierzyństwem powróci Maria Dejmek. Aktorka, która w serialu wciela się w postać Natalii Zwoleńskiej poinformowała o tym na Instagramie.

Reklama

Powrót realizacji nowych odcinków popularnych seriali stał się możliwy dzięki kolejnemu etapowi "rozmrażania" gospodarki i innych dziedzin życia. Ekipy filmowe będą musiały jednak przestrzegać zasad bezpieczeństwa, które mają na celu zmniejszenie ryzyka zarażenia koronawirusem. O nowym rygorze sanitarnym na planach "M jak miłość" i innych seriali mówiła wcześniej PAP Life Baranowska.

Według tych zaleceń wszyscy członkowie ekip filmowych powinni pracować w maseczkach, o ile nie utrudnia im to skutecznego wykonania zadań i obowiązków. Wyjątkami od tej zasady są aktorzy, którym zaleca się zachowanie dystansu od innych członków ekipy. Zalecane jest też maksymalne ograniczenie liczby osób obecnych na planie i unikanie tworzenia większych skupisk.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje