Reklama

"Dzień Dobry TVN": Kiedy zadebiutują nowi prowadzący?

Już w najbliższy czwartek, 5 marca, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski zadebiutują na antenie jako prowadzący "Dzień Dobry TVN".

 Już w najbliższy czwartek, 5 marca, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski zadebiutują na antenie jako prowadzący "Dzień Dobry TVN".
Paulina Krupińska i Damian Michałowski /Kurnikowski /AKPA

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" witają widzów codziennie już od niemal 15 lat.  Wiosną do Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika, Kingi Rusin i Piotra Kraśko oraz Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera dołączą Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Swoją przygodę z programem rozpoczną już w czwartek, 5 marca, zgodnie z nowymi godzinami emisji programu - od godz. 8 rano.

To jednak nie koniec nowości, jakie czekają na widzów. Niedawno do "DDTVN" dołączyła także nowa prezenterka pogody - Diana Kautz.

Reklama

W "Dzień Dobry TVN" pojawią się także nowe formaty cykli tematycznych.

W "Raz, dwa, trzy - piękna Ty" będzie można zobaczyć efekty pracy stylistów, makijażystów i fryzjerów, którzy odmienią wizerunek widzek. Do udziału w metamorfozach wciąż można zgłaszać się za pośrednictwem strony internetowej programu.

"Co z tego wyrośnie?" to kolejna nowość w "Dzień Dobry TVN". Program będzie miał swoją własną działkę, na której wiosną posadzone zostaną nasiona, a jesienią zebrane plony. W cyklu ogrodniczym widzowie dowiedzą się więcej o pielęgnacji roślin oraz jak prowadzić własny "warzywniak".

Z kolei "Sama to ogarniesz!" to cykl, kierowany do kobiet, które mają dryg do domowych napraw i nie boją się używać młotka czy śrubokrętu. Dwie prowadzące pokażą w nim, jak naprawić różne sprzęty w domu, jak korzystać z różnych narzędzi oraz jak samemu i bez wydawania dużych pieniędzy zaaranżować mieszkanie, zrobić proste ozdoby czy przeprowadzić nieskomplikowane remonty.

W każdy weekend będzie można również poznać sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem. Nad  ciekawymi pomysłami pochyli się cykl  "Świat według Tadka".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy