Reklama

Dygant w "Tańcu z gwiazdami"?

Jej syn ma już 2 lata. Teraz Agnieszka Dygant może koncentrować się na pracy.

Zdobyła serca widzów w sitcomie "Niania" i... zniknęła w domowych pieleszach. Gdy skończył się serial, zaszła w ciążę, a po urodzeniu Xaviera przez dwa lata zajmowała się przede wszystkim wychowaniem synka. Zdaje się jednak, że młoda mama zatęskniła za życiem w blasku fleszy.

Reklama

Już niebawem Agnieszka Dygant powróci na mały ekran. Czy oprócz tego szykuje dla widzów jeszcze inną niespodziankę?

Mówi się, że wiosną TVN wprowadzi na antenę kręcony od lata ubiegłego roku serial "Prawo Agaty". Jego główną bohaterką jest Agata Przybysz (Dygant), dyrektor działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym, która właśnie traci pracę. Razem z przyjaciółką Dorotą (Daria Widawska) otwiera kancelarię prawniczą.

W każdym z 15 odcinków serialu widzowie poznają nową sprawę, której podejmie się kancelaria. Podobno zdjęcia do nowej, prawniczej produkcji mają się zakończyć w lutym. Jeśli tak się stanie, to już w marcu aktorka będzie mogła skoncentrować się na kolejnym projekcie...

Niektórzy twierdzą, że znają plany powracającej do show-biznesu 39-letniej aktorki. Od kilku sezonów Dygant znajduje się na celowniku twórców "Tańca z gwiazdami".

- Już kilkakrotnie namawialiśmy Agnieszkę. Jest nadzieja, że się zgodzi - zdradza osoba związana z programem. Chyba nie byłoby lepszego momentu na udział gwiazdy w pokazywanym od 2005 r. show.


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant | tańce | 'Gwiazdy'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje