Reklama

Dygant prawniczką, Kożuchowska jako prokurator

Trwają zdjęcia do nowego serialu TVN "Prawo Agaty" z Agnieszką Dygant, Małgorzatą Kożuchowską, Darią Widawską oraz Leszkiem Lichotą w rolach głównych. Jednak, wbrew chodzącym po sieci pogłoskom, nie jest to polska wersja "Ally McBeal", tylko zupełnie inny serial.

Główną bohaterką serialu, który na antenie TVN pojawi się w 2012 roku, jest Agata Przybysz (Agnieszka Dygant). Trzydziestoparoletnia dyrektor działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym, w wyniku kilku nieprzyjemnych wydarzeń, ląduje na bruku. Musi teraz od nowa zbudować nie tylko swoje życie zawodowe, ale i prywatne...

- Agata już w pierwszym odcinku zostaje oskarżona o coś, czego nie zrobiła. Jest zmuszona rozstać się z ukochanym i odejść z pracy w wielkiej prawniczej korporacji. Postanawia założyć własną kancelarię i zacząć wszystko od nowa. Pomagają jej w tym jej przyjaciółka Dorota (Daria Widawska) oraz znajomy prawnik Dębski (Leszek Lichota). Oprócz ich perypetii w każdym odcinku widzowie będą śledzili losy nowych bohaterów - powiedziała grająca główną bohaterkę Agnieszka Dygant.

Reklama

W opozycji do tytułowej bohaterki stoi prokurator Okońska. - To bardzo twarda i w pełni profesjonalna osoba w pracy, przez co uznawana jest za czarny charakter. To nie do końca prawda - w związku ze swoim narzeczonym Dębskim, który nie zawsze traktuje ją fair i coraz bardziej zbliża się do Agaty, nie zawsze potrafi być silna i asertywna - dodała Małgorzata Kożuchowska.

W pozostałych rolach zobaczymy Darię Widawską i Tomasza Karolaka, którzy po raz kolejny zagrają serialowe małżeństwo i debiutującego Michała Mikołajczyka oraz licznych aktorów, którzy pojawią się w serialu gościnnie: Marian Opania, Dorota Pomykała, Jacek Poniedziałek czy Karolina Piechota.

Reżyserem serialu jest - Maciej Migas ("Londyńczycy"), producentem Bogumił Lipski, serial trafi na antenę TVN w 2012 roku.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy