Reklama

Dwa śluby nad rozlewiskiem

Aż dwie pary spotkają się w finałowym odcinku serialu "Nad rozlewiskiem" na Mostku Zakochanych, by połączyć się węzłem małżeńskim. Miłość i wierność przysięgną sobie Basia (Małgorzata Braunek) i Tomasz (Jerzy Schejbal) oraz Ewa (Maria Pakulnis) i Henryk (Wojciech Droszczyński). Niestety, podczas podwójnego ślubu dojdzie do zdarzenia, które zakłóci przebieg uroczystości...

Wszyscy, którzy od czterech lat kibicują miłości Basi Jabłonowskiej i Tomasza Zawoi oraz trzymają kciuki za to, by ich związek wreszcie przypieczętowany został przysięgą małżeńską, mogą odetchnąć z ulgą. W finale ostatniej serii mazurskiej sagi Barbara i jej ukochany staną w końcu na ślubnym kobiercu. Swe szczęście dzielić będą nie tylko z najbliższymi, ale też z drugą parą, która także zdecyduje się ślubować sobie dozgonną miłość - Ewą Sztern i Henrykiem Piernackim.

Reklama

Obie pary przyjadą na Mostek Zakochanych zaprzężoną w dwa białe konie zabytkową dorożką. Na miejscu czekać już będą na nich najbliżsi i wszyscy przyjaciele oraz urzędnik Stanu Cywilnego, w którego gościnnie wcielił się... Robert Janowski.

Radość i podniosłość chwili zakłóci jednak państwu młodym i ich gościom niespodziewany wypadek. Małgosia Jantar (Joanna Brodzik), która wciąć boryka się ze skutkami wypadku, jakiemu uległa podczas otwarcia Mostka Zakochanych, nagle zasłabnie i zemdleje! Na szczęście nie stanie się jej nic złego, a gdy odzyska przytomność, uroczystość będzie mogła być kontynuowana.

Świeżo upieczeni małżonkowie dostaną też niecodzienny prezent. Tuż po tym, jak złożą przysięgę małżeńską, dotrze do nich bowiem wiadomość, że droga, która miała biec przez ich ukochane rozlewisko, powstanie w innym miejscu i nie zakłóci spokoju im i mieszkańcom okolicznych miejscowości.

Po uroczystości zaślubin obie pary młode i ich goście udadzą się do pensjonatu Małgosi, by tu do białego rana świętować rozpoczęcie nowej drogi życia i cieszyć się, że nie dojdzie jednak do budowy autostrady.

Na emisję 13. - finałowego - odcinka serialu "Nad rozlewiskiem" TVP 1 zaprasza w niedzielę 24 lutego o godzinie 20.20.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rozlewiska | serial | Nad rozlewiskiem | NAD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje