Reklama

Reklama

Drugi raz występuje w "Milionerach“

Mariusz Bocheński po raz kolejny bierze udział w programie "Milionerzy“. Jego upór i konsekwencja są godne podziwu. Szczególnie, że tym razem rysownik satyryczny jest lepiej przygotowany i jak sam zapowiada, nie zamierza wracać do domu bez wielkich pieniędzy...

Mariusz Bocheński po raz kolejny bierze udział w programie "Milionerzy“. Jego upór i konsekwencja są godne podziwu. Szczególnie, że tym razem rysownik satyryczny  jest lepiej przygotowany i jak sam zapowiada, nie zamierza wracać do domu bez wielkich pieniędzy...
Mariusz Bocheński po raz drugi próbuje szczęąścia w "Milionerach" /TVN

W czwartkowym odcinku Mariusz udowodnił, że nie boi się trudnych pytań. W odpowiedzi na większość z nich wielokrotnie kierował się intuicją, która do tej pory ani razu go nie zawiodła.

Mariusz jest grafikiem, rysownikiem satyrycznym, komiksiarzem oraz ilustratorem i karykaturzystą. Jego rysunki niejednokrotnie pojawiały się w programie "Szkło kontaktowe“, jako ilustracje do komentarzy prowadzących. Na swoim koncie ma również kilka komiksów: "Legendy sądeckie“, Historie sądeckie“, "Sądecczyzna“, "Legendy Płd. Małopolski i Kraju preszowskiego“, "Ekonomia na łące“.

Reklama

Mężczyzna główną wygraną przeznaczyłby m. in. na wydanie kolejnych dzieł. Czy jego marzenie się spełni? Szczegóły już w poniedziałkowym (2 października) odcinku "Milionerów“ o godz. 20:55 na antenie TVN.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy (teleturniej)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL