Reklama

Reklama

Drastyczna zmiana w życiu Karolaka

Tomasz Karolak oznajmił, że podczas wakacji zamierza skończyć z niezdrowymi przyzwyczajeniami. Przeszedł już na rygorystyczną dietę, a każdą wolną chwilę wykorzystuje, by uprawiać sport.

Gdybym za bardzo schudł, to nie dostałbym ról, które dane było mi zagrać - powtarzał do niedawna Tomasz Karolak. - Jestem miśkiem, takim poczciwcem - dodawał.

Wygląda jednak na to, że gwiazdor "rodzinki.pl" postanowił definitywnie zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem. Właśnie dołączył do grona znanych osób, które są fanami diety bezglutenowej.

- Nie jem pszenicy, a w moim jadłospisie jest bardzo dużo warzyw, których kiedyś nie lubiłem - opowiada aktor. Zwolenniczkami tej metody odchudzania są również m.in. Patricia Kazadi i Kayah.

Na zdrowym odżywianiu Tomasz Karolak jednak nie poprzestaje. - Postanowiłem wykorzystać krótki urlop od telewizji, by poprawić swoją formę - chwali się. W te wakacje stawia więc na sport i to w wersji ekstremalnej.

Reklama

- Mam zamiar wystartować co najmniej w dwóch triathlonach. W Gdyni chcę poprawić życiowy rekord - nie ukrywa i zdradza, jak obecnie wygląda jego dzień: - Wstaję o szóstej, jem małe śniadanie i idę pojeździć na rowerze. Po południu gram w tenisa, a wieczorem biegam lub pływam. Narzuciłem sobie ostre tempo i już widać efekty.

Nie od dziś wiadomo, że Tomasz Karolak lubi wyzwania, w których musi przekraczać fizyczne i psychiczne granice. Przez wiele lat trenował bowiem boks.- Uwielbiam to uczucie, gdy zakładam rękawice - przyznaje.

A kto stoi za metamorfozą Tomasza Karolaka? Być może Viola Kołakowska, matka jego dzieci, która jako modelka zdrowy styl życia ma we krwi.

MP

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV
Dowiedz się więcej na temat: życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama