Reklama

"Dr House"... reklamuje kosmetyki

Hugh Laurie, znany z roli w serialu "Dr House" został nowym ambasadorem jednej z kosmetycznych marek. Swoim wizerunkiem będzie promował linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Dzięki serialowi, 51-letni Laurie stał się najlepiej zarabiającym aktorem telewizyjnym w Ameryce.

Reklama

Opryskliwy, nieustępliwy i nieomylny doktor Gregory House podbił serca widzów na całym świecie. Po zakończeniu zdjęć do ósmej serii serialu, gwiazdor jest gotowy na nowe wyzwania. Jednym z nich jest rola ambasadora marki kosmetycznej.

"Na początku pomyślałem sobie, że popełniłem błąd. Jednak zrozumiałem, że szukano nie modeli, a mężczyzn z silną osobowością, którzy nie boją się przyznać, że używają kosmetyków. Co więcej, uznają to za coś męskiego" - podkreślił artysta.

Jak zauważają specjaliści marki, w ciągu ostatnich dwóch lat przemysł kosmetyczny skierowany do mężczyzn przeżywa prawdziwy rozkwit. Panowie wydają na kosmetyki więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zdaniem ekspertów, kojarzony z postacią Dr House'a aktor, jest idealnym ambasadorem, który utwierdzi panów w przekonaniu, że używanie kosmetyków nie jest niemęskie.

Laurie dołączył do grona takich ambasadorów marki, jak Gerard Butler czy Patrick Dempsey.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kosmetyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje