Reklama

Reklama

Dorota Naruszewicz ostro o Pawle Kukizie

Dorota Naruszewicz dołączyła do grona osób, które wyraziły swój krytyczny stosunek do Pawła Kukiza w związku z jego ostatnią "pomyłką" w czasie głosowania w Sejmie. "Nie żal mi p. Kukiza. Niech cieszy się, że to nie czasy średniowieczne bo wtedy, za zdradę groziło łamanie kołem, ćwiartowanie, wbijanie na pal, palenie na stosie, rozrywanie końmi…" - napisała na Instagramie Dorota Naruszewicz, znana z roli Beaty z "Klanu".

Dorota Naruszewicz

"Hejt na pana Kukiza jest ogromny, gigantyczny wręcz. Nie wyobrażam sobie jak można żyć pod takim naporem złości, nienawiści, wylewanych najgorszych wyzwisk i ogromu pogardy. Jak wstać, ubrać się i normalnie wyjść na ulice, mijać ludzi, zatrzymać się gdzieś w sklepie, stanąć w kolejce do kasy" - napisała na swoim Instagramie Dorota Naruszewicz, odnosząc się do fali krytycznych komentarzy skierowanych w kierunku Pawła Kukiza. 

"To zupełnie tak jak pójść na strzelnicę i stanąć z drugiej strony z tarczą na piersi. Przerażający obraz" - dodała. "Mam nadzieje, że będzie długo zapamiętany. Mam nadzieje, że będzie tak długo zapamiętany, że każdy następny potencjalny sprzedawczyk i zdrajca będzie wiedział co go czeka gdy np. niespodziewanie pomylą mu się przyciski podczas głosowania" - podkreśliła. 

Reklama

Paweł Kukiz w ogniu krytyki

Nie milkną krytyczne głosy pod adresem Pawła Kukiza po tym, jak poparł budzącą kontrowersje nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, nazywaną "lex TVN". 

Wcześniej swój krytyczny stosunek do polityka wyraziło wiele innych osób kultury. "Paweł Kukiz wykonywał kiedyś numer 'Całuj mnie' (sprawdź!). Teraz już wiemy kogo i w co. Jest mi wstyd. Za moją naiwność i głupie sentymentalne koleżeństwo. Za punk rocka. Za te wszystkie wspólne lata. Za Jarocin 93. Za wieczorne rozmowy. Za gówniarski idealizm" - napisał na swoim profilu na Facebooku Kuba Wojewódzki.

"Nie umiem, nie mogę i nie chcę milczeć w tej sprawie! Nie dlatego, że się znamy. Nie wypowiadam się z pozycji artysty, ale piszę jako Polak. Paweł Kukiz - bycie politykiem to nie jest wstyd. To też nie grzech! Ale bycie ZDRAJCĄ - to HAŃBA!" - napisał na Facebooku Robert Janowski, przez wiele lat gospodarz programu "Jaka to melodia?", uczestnik nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

"Zawsze bylem wstrzemięźliwy co do tego osobnika (wiadomo; muzyk, fajny kolega etc) ale to co stało się dziś, na oczach ludzi jest jednoznaczne. Wstydzę się każdego dnia kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju" - nie przebierał w słowach Janusz Panasewicz, wokalista grupy Lady Pank.

Czytaj także: "Realnego zagrożenia dla programu TVN24 nie ma". Co dalej z Lex TVN? 

Czytaj także: Lex TVN uchwalony dzięki poparciu Pawła Kukiza. Kuba Wojewódzki i Robert Janowski ostro komentują

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje