Reklama

Dominika Tajner-Wiśniewska: Wychodzi z cienia męża

Widzowie "Agenta" będą mieli szansę lepiej ją poznać.

Dominika Tajner-Wiśniewska z mężem

Do niedawna mieliśmy okazję oglądać Dominikę Tajner-Wiśniewską tylko jako menedżerkę sławnego męża. Teraz ona też ma szansę, by pokazać swoją osobowość. Przyjęła propozycję stacji TVN i zobaczymy ją w reaktywowanym po latach reality-show "Agent".

Reklama

Żonie Michała Wiśniewskiego wielokrotnie proponowano udział w różnych programach, ona jednak była nieugięta. Odpowiadało jej życie w cieniu męża. Tym razem on sam namawiał ją, by skorzystała z oferty. Były lider Ich Troje uważa, że Dominika Tajner jest wyjątkowa, i chce, by dostrzegli to także inni. Ona zaś zgodziła się, bo "Agent" to nie kolejny talk-show, ale szansa, by się sprawdzić i przeżyć prawdziwą przygodę.

Rzeczywiście, uczestnicy reality-show, szukając tytułowego "Agenta", będą mieli okazję nie tylko zmierzyć się z wieloma interesującymi wyzwaniami. Będą to robić w RPA.

Dominice Tajner sporo czasu zajęło, zanim przyzwyczaiła się do życia w błyskach fleszy. - Pamiętam pierwsze wspólne wakacje. Byłam przerażona, gdy na portalach plotkarskich pojawiła się obszerna relacja z naszego pobytu na plaży - mówi. - Do dziś mam traumę i rzadko daję się fotografować... - mówiła w jednym z wywiadów.

Podświadomie jednak przygotowywała się do tego, by być w centrum uwagi. Zmieniła wizerunek na bardziej kobiecy, sporo schudła. Tajner-Wiśniewska dla męża poświęciła nie tylko swoją prywatność. Pomogła mu także stanąć na nogi. Jak wspomina Michał: - Załamała mi się kariera, a nasilało uzależnienie od alkoholu. Potrzebowałem kogoś, kto wyciągnie mnie z dołka. Tą osobą okazała się Dominika, która przeżyła trzy lata z prawie codziennie pijanym facetem.

Para jest razem od 6 lat. Są pewni swoich uczuć i wciąż zakochani. Ale wokalista nie chce, by pani Dominika była tylko "żoną swego męża". "Małżeństwo jest sztuką kompromisu, ale nie wolno w tym wszystkim zapomnieć o swoich potrzebach, marzeniach i planach" - tłumaczył w "Gali".

Dominika Tajner bardzo chroni swoją rodzinę. - Najtrudniej było mi się chyba oswoić z otwartością Michała w kwestii mówienia o prywatności w mediach. Uważam, że nie wszystko, co dotyczy naszej rodziny, powinno być wystawione na widok publiczny - wyznała.

Jak poradzą sobie jej najbliżsi, gdy ona będzie na planie "Agenta"? - Michał stanie na wysokości zadania - mówi z przekonaniem. - Podział ról w związku jest ważny, bo jeśli chce się robić wszystko samemu, w pewnym momencie poczujesz się wypalony.

JL

-------------------------

Premiera reality-show "Agent - Gwiazdy" zaplanowana jest na wtorek, 23 lutego, o godz. 21.30 na antenie TVN.

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje